Попусти за црн петок од 2023 година > WordPress, Градежни веб-страници, веб-хостинг, безбедност и алатки за мали бизниси

Напишано од

Нашата содржина е поддржана од читателите. Ако кликнете на нашите врски, може да заработиме провизија. Како прегледуваме.

Црн петок е скоро тука! Сите знаеме што значи тоа - неверојатни зделки! Овде ќе го најдете најдобриот Black Friday WordPress зделки за теми и приклучоци, но и попусти на веб хостинг, градители на веб-страници, оптимизација, блогирање, маркетинг алатки, софтвер + многу повеќе!

Зделки за црн петок и сајбер понеделник од 2021 година

Забелешка: редовно ќе ја ажурирам оваа објава со повеќе зделки, затоа пријавете се повторно наскоро за повеќе додадени зделки. Откривање на соработник: Можеме да заработиме надомест за упатување кога купувате услуга или производ преку нашите врски. Дознај повеќе.

⭐ Сите зделки за црниот петок 2023 година

Веб хостинг понуди за црниот петок

Црниот петок и сајбер понеделникот се најдобри времиња за пријавување веб хостинг, како што можете да заклучите во големи попусти доживотно! Еве ја мојата колекција од најдобрите зделки за веб хостинг Црн петок за 2023 година. Ова се само неколку од многуте одлични зделки за веб-хостинг што се достапни за време на црниот петок и сајбер понеделникот. Купувајте и споредете ги цените за да ја најдете најдобрата зделка за вашите потреби.

siteground зделка за црн петок

SiteGround (88% исклучено)

SiteGround, глобално признаена и препорачана компанија за веб-хостинг, нуди исклучителен договор Black Friday / Cyber ​​Monday со попуст од 85% на нивните планови за StartUp, GrowBig и GoGeek. Познати по нивната ултра брза брзина, неспоредлива безбедност и 24/7 експертска поддршка, SiteGround се издвојува како врвен избор за бизниси кои бараат сигурни решенија за веб хостинг. Со единствени во куќата WordPress решенија за брзина и безбедност, бесплатни дневни бекап, бесплатен SSL и е-пошта, SiteGround осигурува дека вашата страница е што е можно побрза и безбедна. Новите и постоечките клиенти можат да добијат намалени стапки до 88% попуст, 1.99 $/месечно за StartUp, 3.99 $/месечно за GrowBig и 5.99 $/месечно за плановите на GoGeek. Бесплатен трансфер на сајтови на плановите GrowBig и GoGeek е вклучен, исто така добивате и 3 бесплатни месеци Scanner на сајтови.
 • Детали за понудата: Попуст до 88%.
 • Валиден датум: 17 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Земи го ова SiteGround договор
bluehost зделка за црн петок

Bluehost (76% исклучено)

Bluehost, официјално препорачана WordPress хостинг провајдер, е познат по своите сеопфатни алатки и карактеристики. Овој Црн петок/Сајбер понеделник, имате корист од нивните исклучителни услуги, вклучувајќи неограничен пропусен опсег, бесплатен домен за 1 година, автоматска резервна копија и 24/7 корисничка поддршка. Искусете ја нивната супериорна брзина и безбедност и уживајте во леснотијата на корисничкиот интерфејс со еден клик WordPress интеграција. Покрај тоа, Bluehost нуди веб-хостинг за почетници со бесплатен SSL сертификат. Уникатно овој Црн петок/Сајбер понеделник, нивните цени за плановите за заеднички хостинг ќе паднат на најниско ниво од 2.65 УСД/месечно. Со Bluehost, зајакнете го вашето онлајн присуство како никогаш досега.
 • Детали за понудата: Попуст до 76%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Земи го ова Bluehost договор
хостингер црн петок договор

Hostinger (82% попуст)

Hostinger, водечка глобална веб-хостинг платформа, е позната по својата брзина, едноставност и висококвалитетни перформанси. Познат по обезбедувањето врвни услуги на брзите LiteSpeed ​​сервери, Hostinger обезбедува 99.9% гаранција за време на работа со кориснички интерфејс и деноноќна поддршка за корисници. Овој црн петок / сајбер понеделник, Hostinger не е само евтин веб-хостинг провајдер, туку давател на некои од најдобрите зделки. Со хостинг од 1.82 $/месечно до 82% попуст на премиум споделен хостинг и дополнителни 8% попуст со користење на купонскиот код: ЦРН ПЕТОК, совршено време е да обезбедите прифатлива, брзо вчитување и безбедна веб-локација. Имаат корист од Hostingerконкурентни цени и исклучителни зделки за вашето онлајн присуство оваа сезона на шопинг.
 • Детали за понудата: Попуст до 82%.
 • Валиден датум: 30 октомври 2023 година - 3 декември 2023 година
 • купони законик: ЦРН ПЕТОК
Добијте ја оваа зделка за хостингер
Greengeeks црн петок договор

GreenGeeks (80% попуст)

GreenGeeks е иновативен давател на веб-хостинг фокусиран на одржливост, познат по својот 300% енергетски ефикасен хостинг. Овој црн петок и сајбер понеделник, тие нудат непобедлива зделка со до 80% попуст на нивните планови за хостирање Lite, Pro и Premium. Познати по нивната посветеност за намалување на глобалните јаглеродни отпечатоци, GreenGeeks обезбедува врвни карактеристики како што се неограничен простор на SSD, бесплатен домен за првата година и cPanel лесен за корисниците. Тие гарантираат 99.9% работно време и деноноќна поддршка на клиентите. Уникатно, за секоја струја што ја користат, GreenGeeks враќа тројно количество во обновлива енергија, засилувајќи ја нивната посветеност кон животната средина. Префрли се на GreenGeeks оваа шопинг сезона за да ја напојувате вашата веб-страница додека ја зачувувате животната средина.
 • Детали за понудата: Попуст до 80%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на GreenGeeks
a2 хостинг договор за црн петок

А2 хостинг (85% попуст)

A2 Хостинг, водечки провајдер на веб-хостинг, е познат по своите ултра брзи, сигурни услуги и стручна техничка поддршка. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ја можноста да го поттикнете вашето онлајн присуство A2 ХостингВисоко-брзински, висококвалитетни решенија за хостирање по најниски цени во годината. Искусете супериорна брзина на страницата со Turbo серверите, нудејќи до 20X побрзо вчитување на страници во споредба со стандардниот хостинг. Искористете ги придобивките од беспрекорната миграција на веб-локациите, 24/7/365 поддршката за корисници и 99.9% посветеност на времето за работа. Достапни се зделки за заеднички хостинг со попусти од дури 85% попуст, а цените почнуваат од најниските 1.99 $ / месечно! Плановите Turbo Boost на LiteSpeed ​​серверите се достапни само за 5.99 $/месечно (75% попуст)! Попустите автоматски ќе се применат при купувањето. A2 Хостинг уникатно нуди гаранција за враќање на парите во секое време, истакнувајќи ја нивната доверба во нивната исклучителна услуга. Доверба A2 Хостинг да го подобрите вашиот дигитален отпечаток за време на најголемата шопинг сезона во годината.
 • Детали за понудата: Попуст до 85%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за хостирање А2
wp engine зделка за црн петок

WP Engine (30% исклучено)

WP Engine стои како веб-хостинг платформа од светска класа, позната по својата робусна архитектура, подобрена безбедност и неспоредлива брзина. Овој црн петок/сајбер понеделник, искористете ја можноста да ја искористите нивната моќна технологија која вклучува автоматски ажурирања, дневни резервни копии, точки за обновување со еден клик и автоматско кеширање. WP Engine, премија управувана WordPress давател на хостинг, нуди ексклузивен договор што ви дава 4 месеци бесплатно за сите годишни заеднички планови или 20% попуст за вашиот прв месец на сите споделени управувани WordPress Планови за хостирање или хостирање за е-трговија. Неговата исклучителна услуга за клиенти обезбедува беспрекорно искуство за управување со веб-локација. Понатаму, нивната единствена област за поставување ви овозможува да ги тестирате промените пред да започнете во живо. Изберете WP Engine овој црн петок/Сајбер понеделник за мир на умот и оптимални перформанси во WordPress хостинг
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: cyberweekend23
Земи го ова WP Engine договор
hostgator црн петок договор

HostGator (73% попуст)

HostGator. Овој црн петок/сајбер понеделник, новите клиенти можат да имаат корист од ексклузивната зделка што нуди попуст од 99.9% на пакетите за хостирање Shared Hatchling, Baby и Business од 73 месеци или подолго. Понудата вклучува и бесплатен домен, неограничен пропусен опсег и простор на дискот и бесплатна миграција на веб-страниците. Посветени на вашиот онлајн раст, HostGator обезбедува 24/7/365 премиум поддршка преку телефон или разговор во живо. Изберете HostGator оваа празнична сезона да го зголемите вашиот бизнис онлајн.
 • Детали за понудата: Попуст до 73%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за HostGator
скала хостинг црн петок попуст

Scala хостинг (76% попуст)

Скала Хостинг, водечки провајдер на веб-хостинг на пазарот, е познат по тоа што нуди моќни, скалабилни решенија. Овој црн петок/сајбер понеделник, тие нудат 36% попуст на нивните целосно управувани планови за хостирање VPS. Искусете ги уникатните придобивки од нивниот потписен контролен панел Spanel, познат по неговиот лесен интерфејс и силните безбедносни мерки. Уживајте во бесплатна миграција на веб-локација, бесплатно име на домен и бесплатна посветена IP адреса со вашето купување. Скала ХостингПосветеноста на брзината и доверливоста гарантира дека вашата веб-локација секогаш работи на својот врв. Нивните посветени облак сервери и 24/7 експертски тим за поддршка дополнително ја подобруваат вредноста на нивните понуди. Изберете Скала Хостинг за оптимизирано искуство со хостирање без проблеми по цена на заеднички хостинг.
 • Детали за понудата: Попуст до 76%.
 • Валиден датум: 14 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за хостирање на Скала
течен веб црн петок договор

Liquid Web (85% попуст)

Течни веб, водечка алатка за веб-хостинг, се издвојува во индустријата по своите исклучително управувани WordPress и WooCommerce хостинг услуги, заедно со неговите VPS и посветени сервери. Познат по својот целосно управуван хостинг, Течни веб ги отстранува техничките карактеристики од вашите раце додека обезбедува оптимални перформанси на локацијата. Главните карактеристики вклучуваат 100% гаранција за време на работа, силни безбедносни мерки и 24/7 корисничка поддршка. Овој црн петок/сајбер понеделник, Течни веб нуди неверојатно 85% попуст на нивните VPS планови. Управуван VPS со почеток од 8.85 $/месечно за 3 месеци, заштедете до 85% за 3 месеци и до 50% попуст од животниот век на серверот. Оваа понуда е ексклузивна за нови клиенти/инфраструктура. Ако сте растечки сопственик на сајт кој бара доверливост, перформанси и брзо време на вчитување, одлучете се Течни веб за непречено управување со веб-страниците. Дознајте повеќе во ова Течни веб преглед.
 • Детали за понудата: Попуст до 85%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: LWVPSBF23
Добијте го овој течен веб-договор
вишок договор за црн петок

Nexcess (75% попуст)

Nexcess, врвен бренд Liquid Web, е познат по својата исклучителна брзина, приспособливост и безбедност во управуваните WordPress и WooCommerce хостинг. Овој црн петок/Сајбер понеделник, подигнете го вашиот онлајн бизнис со Nexcessпремиум функциите на, вклучувајќи експертска поддршка 24/7, автоматско ажурирање на приклучоците и дневни резервни копии, обезбедувајќи оптимални перформанси за вашите WordPress, веб-страница за е-трговија WooCommerce или Magento. Со посветеност на задоволството на клиентите поткрепена со 99.99% гаранција за време на работа, NexcessРаспродажбата на црниот петок нуди значителни попусти на нивните Управувани WordPress, WooCommerce, StoreBuilder и Magento планираат до 75% попуст со користење на купонскиот код: BF23SAVE75, што ја прави крајната сезона за надградба на вашето хостинг решение.
 • Детали за понудата: Попуст до 75%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: BF23SAVE754MO
Добијте ја оваа зделка за нужда
облаци црн петок договор

Cloudways (40% попуст)

Облаци, водечка платформа за хостирање на облак, нуди непобедлива зделка Црн петок/Сајбер понеделник. Специјализирана за WordPress хостинг, тие обезбедуваат беспрекорна приспособливост, силна безбедност и неспоредлива брзина. Овој црн петок/Сајбер понеделник, добијте 40% попуст на сите планови за 4 месеци користејќи го купонскиот код BFCM4040. Овој договор вклучува до 40 бесплатни миграции, бесплатен SSL, неограничени апликации (вклучувајќи WordPress), и стручна поддршка 24/7. Облаци оди дополнителен со функции како што се инсталации со еден клик, автоматизирани резервни копии и флексибилност да го изберете претпочитаниот обезбедувач на облак. Тие се посветени на максимизирање на перформансите, користејќи напредна технологија за кеширање и технолошки стек дизајниран да обезбеди најбрзо искуство. Искористете го максимумот од овој Црн петок/Сајбер понеделник, подобрете ги перформансите и корисничкото искуство на вашата веб-локација ОблациУправувани услуги за хостирање на облак.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 9 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: BFCM4040
Добијте ја оваа зделка на Cloudways

Rocket.net (20% попуст)

Rocket.net е врвна веб-хостинг платформа која нуди брза и безбедна WordPress хостинг со неспоредливи перформанси. Овој црн петок/сајбер понеделник, Rocket.net ви носи исклучителен 1 долар за пробниот период од првиот месец. Искусете ги придобивките од неверојатните брзини, највисоката безбедност и 24/7 поддршката за корисници. Уживајте во исклучителната карактеристика на глобално дистрибуираната мрежа за брзо вчитување на страницата, бесплатен Cloudflare Enterprise (вредност $6K/MO), CDN, WAF, неограничени бесплатни миграции, автоматски дневни резервни копии и многу повеќе. Надградете го вашето искуство со веб-хостинг со Rocket.netсупериорен хостинг оваа продажна сезона.
 • Детали за понудата: Попуст до 20%.
 • Валиден датум: 12 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Rocket.net
inmotion хостинг договор за црн петок

InMotion хостинг (75% попуст)

Овој црн петок, InMotion хостинг, врвен провајдер на веб-хостинг, нуди значителни попусти на Заеднички хостинг, WordPress Хостинг, управуван VPS хостинг и посветени сервери. Познат по својата сигурност и корисни карактеристики, InMotion хостинг обезбедува непречено управување со веб-локациите со неговата 24/7 поддршка за корисници со седиште во САД и водечка во индустријата 90-дневна гаранција за враќање на парите. Добијте 415 УСД попуст од плановите за Power and Pro за 1-годишни или повеќе, плус добијте ги првите 3 месеци за само еден денар. Понудата на InMotion вклучува бесплатен домен, бесплатни бекап, бесплатен SSL и cPanel со инсталирање со 1-клик. Неговите безбедни сервери, брзо време на вчитување и 99.9% време на работа, заедно со неограничено складирање со помош на дискови со цврста состојба (SSD) и неограничен опсег.
 • Детали за понудата: Попуст до 75%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за хостирање на InMotion
Dreamhost црн петок договор

DreamHost (40% попуст)

DreamHost, моќ во веб хостинг услугите од 1990-тите и препорачан од wordpress.org, е познат по исклучителното време на работа, брзите перформанси и силните безбедносни карактеристики. Нудејќи неограничен пропусен опсег и складирање, обезбедува непречено функционирање на вашиот сајт. Неговата поддршка за корисници 24/7, автоматските дневни резервни копии и панелот лесен за корисникот го прават врвен избор и за почетници и за експерти. Со заеднички веб-хостинг со почеток од само 2.59 долари месечно, вклучувајќи бесплатен домен, DreamHost нуди непобедлива вредност. Започнете со нивниот Инстант со 1-клик WordPress Инсталирај! Овој црн петок/сајбер понеделник, искористете ја нивната 97-дневна гаранција за враќање пари без ризик и подигнете го вашето онлајн присуство со една од најдобрите хостинг услуги наоколу, со 40% попуст DreamPress на DreamHost успеа WordPress хостинг
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 13 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за DreamHost
HostPapa

HostPapa (35% попуст)

HostPapa, водечки снабдувач на сеопфатни решенија за веб хостинг, е познат по своите еколошки операции и робусните понуди. Со карактеристики како што се неограничен пропусен опсег, големо складирање, бесплатна регистрација на домен и неограничени адреси на е-пошта, тие го прават управувањето со вашето дигитално присуство лесно. Овој црн петок/Сајбер понеделник, новите клиенти можат да го искористат HostPapaСигурни, достапни и одржливи хостинг услуги на неверојатни 35% попуст на редовните цени. Добијте го почетниот план за почеток за само 1.92 УСД месечно за првата година и уживајте во нивниот cPanel лесен за користење и 24/7 врвна поддршка за корисници.
 • Детали за понудата: Попуст до 35%.
 • Валиден датум: 13 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за HostPapa

Transistor.fm (50% попуст)

Транзистор.fm, водечка платформа за хостирање на подкаст, нуди специјален договор за Црн петок/Сајбер понеделник од 50% попуст на сите планови. Ова се преведува на продажна цена од 12 долари/месечно, заштедувајќи ви 24 долари/месечно. Познат по својот висококвалитетен, неограничен хостинг, Транзистор.fm се грижи за бизнисите и професионалците кои сакаат ефективно да ја градат и растат својата публика. Искористете го максимумот од оваа понуда и извлечете корист од нивната детална аналитика, поддршка за повеќе корисници и вградени алатки за промоција. Подобрете го брендирањето на објавата со нивната единствена карактеристика на брендирани веб-локации со приспособливи домени и уживајте во беспрекорна дистрибуција низ сите главни платформи.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Transistor.fm

Градежни веб-страници зделки на црниот петок

Црниот петок и сајбер понеделникот се најдобри времиња за да добиете огромен попуст на а градител на веб-страници, за конечно да можете да ја стартувате вашата веб-страница, блог или онлајн продавница! Еве ја мојата колекција од најдобрите зделки за градење веб-локации за 2023 година. Ова се само неколку од многуте одлични зделки за градење веб-локации што се достапни за време на црниот петок и сајбер понеделникот. Бидете сигурни да купувате и споредете ги цените за да ја најдете најдобрата зделка за вашите потреби.

хостингер

Градител на веб-страници на Hostinger (порано Zyro) (82% попуст)

Градител на веб-страници на Хостингер, порано позната како Zyro, е прифатлива за корисниците, економична алатка дизајнирана да ги поттикне и почетниците и професионалците да создаваат прекрасни веб-страници без напор. Неговата огромна палета на приспособливи шаблони, брзата брзина на веб-локацијата и бесплатната регистрација на домен обезбедуваат беспрекорно корисничко искуство. Интуитивната функција за влечење и спуштање на платформата го поедноставува создавањето на страницата, додека робусните алатки за оптимизација и помагаат на вашиот сајт да се рангира високо на пребарувачите. Овој црн петок/сајбер понеделник, Hostinger нуди непобедлива зделка. Добијте онлајн за само 2.29 УСД/месечно со неверојатен попуст од 82% + 8% попуст кога го користите кодот BLACKFRIDAY. Дополнително, сите годишни планови доаѓаат со дополнителни 3 месеци одмор, бесплатен домен за една година и деловна е-пошта за 3 месеци.
 • Детали за понудата: Попуст до 82%.
 • Валиден датум: 30 октомври 2023 година - 3 декември 2023 година
 • купони законик: ЦРН ПЕТОК
Добијте го овој договор за градење веб-страница на Hostinger
wix црн петок договор

Wix (10% попуст)

Wix е познат по својата корисничка, сеопфатна платформа која му овозможува на секој да креира професионални веб-локации без да знае како да кодира. Нејзините уникатни понуди вклучуваат асистент за дизајн со ВИ (Wix ADI), опширни насоки за оптимизација и напредни можности за е-трговија. Овој црн петок/сајбер понеделник, Wix нуди 10% попуст на нивните годишни премиум планови. Овие планови нудат над 500 приспособливи шаблони, робусни деловни алатки и услуги за хостирање. Заштедете 10% на Wixпремиум плановите на со помош на промотивниот код: TAKE10. Овој попуст прави Wix уште поатрактивен избор и за почетници и за етаблирани бизниси кои сакаат да го подобрат своето онлајн присуство.
 • Детали за понудата: Попуст до 10%.
 • Валиден датум: 3 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: земи 10
Добијте го овој договор за Wix
сајт123 црн петок договор

Сајт 123 (40% попуст)

Како врвна алатка за градење веб-страници, СИТЕ123 го поедноставува процесот на креирање професионални, одговорни веб-страници. Без потреба од вештини за кодирање или дизајн, можете лесно да се движите во нејзината богата библиотека со шаблони и да ги искористите нејзините врвни алатки за оптимизација. Овој црн петок/Сајбер понеделник, SITE123 нуди неверојатно 40% попуст на годишни планови, вклучително и напредни, професионални и златни. Овие премиум планови се опремени со бесплатен домен за 1 година, складирање од 10 GB, пропусен опсег од 5 GB, опција за отстранување на брендирањето на SITE123, поврзување на името на вашиот домен и отклучување на можностите за е-трговија меѓу другите функции. Со 24/7 поддршка во живо и интуитивен уредник за прилагодување без проблеми, SITE123 е вашата платформа за ефикасно и лесно креирање веб-локации. Не ја пропуштајте оваа непобедлива понуда за да го подигнете вашето онлајн присуство на следното ниво.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Site123
bluehost градител на веб-страници црн петок

Bluehost Изградувач на веб-страници (75% попуст)

Bluehost на вебсајт Builder е корисничка алатка наменета за оние кои се стремат да креираат професионални веб-страници. Тој нуди низа приспособливи шаблони и го поедноставува создавањето веб-локации со функционалност за влечење и спуштање и интуитивни карактеристики на дизајнот. Она што го издвојува е неговата беспрекорна интеграција со WordPress, овозможувајќи инсталации со еден клик. Со Bluehost, можете да изградите а WordPress веб-локација, блог или онлајн продавница за неколку минути, опремени со се-во-едно веб-хостинг, име на домен, над 300 шаблони и вградени алатки за маркетинг и оптимизација, сето тоа почнувајќи од само 6.75 долари месечно. Прифатете ја можноста да ја креирате вашата веб-страница или онлајн продавница од соништата WordPress без потреба од кодирање. Познат по својата цврста 24/7 корисничка поддршка и прифатливи планови за цени, Bluehost е одличен избор за бизниси и поединци кои бараат беспрекорно искуство за градење веб-страници овој Црн петок/Сајбер понеделник.
 • Детали за понудата: Попуст до 75%.
 • Валиден датум: 10 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Земи го ова Bluehost Договор за градење веб-страници
символи црн петок договор

Simvoly (25% попуст)

Символи, водечка алатка за создавање веб-страници, обезбедува единствена и сеопфатна платформа за претприемачи, креативци и бизниси. Во свет каде што едноставноста и функционалноста се најважни, Символи ги овластува корисниците со својот интуитивен градител за влечење и спуштање, приспособливи шаблони и робусни можности за е-трговија. Оваа сè-во-едно платформа вклучува Funnel Builder за оптимизирање на продажбата, CRM за ефикасни односи со клиентите и функција за состаноци за непречено закажување. Вреди да се забележи Символиможност за бела етикета што им овозможува на бизнисите да создадат сопствен бренд. Овој црн петок/сајбер понеделник, Символи нуди импресивен попуст од 25% за вашите први 3 месеци за да ја започнете вашата нова веб-локација, инка или онлајн продавница. Искористете ја моќта на Символи да го зголемите вашето онлајн присуство и да го развиете вашиот бизнис.
 • Детали за понудата: Попуст до 25%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на Символи
shopify црн петок договор

Shopify (86% попуст)

Shopify е водечка светска платформа за е-трговија која ги овластува бизнисите од сите големини со своите иновативни решенија. Со интуитивен градител на веб-локации, непречено управување со залихи и робусна аналитика, можете да создадете неверојатни онлајн продавници. Уникатните продажни места вклучуваат интегрирани решенија за плаќање, безбедна количка за купување и 24/7 поддршка за корисници. Овој црн петок, можете да се регистрирате за бесплатен пробен период и да добиете 3 месеци Shopify за 1 $ месечно на одбрани планови. Прифатете ја едноставноста на онлајн продажбата со ShopifyФлексибилните планови и сеопфатните ресурси на, кои се подготвуваат за освојување на дигиталниот свет овој Црн петок/Сајбер понеделник.
 • Детали за понудата: Попуст до 86%.
 • Валиден датум: 1 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Shopify

Jimdo (10% попуст)

Овој црн петок/сајбер понеделник, Jimdo, пионерска алатка за создавање веб-локации во помош за дизајн со ВИ, нуди попуст од 10% на сите планови. Сега, креирајте веб-локации со професионален изглед за само 10 $/месец, заштедувајќи ви 24 $/месечно. Jimdo, познат по својот кориснички интерфејс, влечење и пушти, обезбедува претходно дизајнирани шаблони и алатки за оптимизација, елиминирајќи ја потребата од вештини за кодирање. Неговите уникатни продажни точки се неговите можности за е-трговија за лесно поставување онлајн продавница и повеќејазична поддршка, што го прави идеален за бизниси насочени кон глобална публика. Воспоставете го вашето онлајн присуство со Jimdo, совршен спој на едноставност и функционалност.
 • Детали за понудата: Попуст до 10%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: 10 ЏИМДО
Добијте го овој договор за Џимдо

Pixpa (60% попуст)

Pixpa, водечка сè-во-едно платформа за креативци и мали бизниси, нуди огромни 50% попуст на сите планови овој Црн петок/Сајбер понеделник. Познат по својот интуитивен градител на веб-страници, можностите за е-трговија, галериите на клиентите и алатките за блогирање, Pixpa е алатка за правење професионални веб-страници. Карактеристиките кои се издвојуваат вклучуваат шаблони специфични за индустријата и нула провизија за продажба. За само 4 долари/годишно, помалку од 24 долари/годишно, можете да искористите Pixpaробусна платформа за подобрување на вашето онлајн присуство и бизнис потенцијал. Не ја пропуштајте оваа можност да го подигнете вашиот бизнис со Pixpa.
 • Детали за понудата: Попуст до 60%.
 • Валиден датум: 4 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Pixpa

Впечатливо (50% попуст)

Неверојатно, најсовремена алатка за создавање веб-страници, нуди невиден договор за Црн петок/Сајбер понеделник. Познат по својот кориснички интерфејс, вградена аналитика, интеграција во е-трговија и 24/7 поддршка за корисници, Неверојатно им дава овластување на бизнисите и на поединците да креираат неверојатни веб-локации оптимизирани за мобилни телефони, без никакви вештини за кодирање. Неговата единствена продажна точка лежи во неговата едноставност и брзина, овозможувајќи им на корисниците да лансираат веб-локација од професионално ниво за помалку од 30 минути. Искористете ги предностите на договорот Black Friday/Cyber ​​Monday од 50% попуст на сите планови, намалувајќи ја цената на само 6 години.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 4 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа впечатлива зделка

Отскокнување (35% попуст)

Ослободете го вашиот деловен потенцијал со Unbounce, робусна алатка за градење веб-локации позната по своите напредни карактеристики за креирање Целна страница. Овој црн петок/сајбер понеделник, искусете непобедливи 65% попуст на сите планови, намалувајќи ги вашите трошоци на само 65 $/месец за планот за лансирање. Познат по своите способности за интелигенција за паметен сообраќај и конверзија базирана на вештачка интелигенција, Unbounce се истакнува со уникатни карактеристики како што се динамична замена на текст за PPC кампањи, A/B тестирање и преку 100 приспособливи шаблони. Надвор од обичен градител на веб-страници, Unbounce е дизајниран да ги максимизира вашите резултати и да ги зголеми стапките на конверзија со минимален напор.
 • Детали за понудата: Попуст до 35%.
 • Валиден датум: 1 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за отскокнување

Веб тек (50% попуст)

Webflow, иновативна алатка за создавање веб-страници без код, нуди огромни 50% попуст на сите планови за овој црн петок/Сајбер понеделник. Овој невиден попуст ги намалува вашите месечни трошоци на само 12 долари, заштедувајќи ви 24 долари секој месец. Webflow ви дава овластување да дизајнирате, изградите и стартувате визуелно зачудувачки веб-локации, со функции вклучувајќи интуитивни интерфејси за влечење и спуштање, CMS за блогови и портфолија и интегрирани функционалности за е-трговија. Без разлика дали сте почетник или професионалец, можете да креирате сложени, сопствени веб-страници без знаење за кодирање. Искористете ја моќта на Webflow овој Црн петок/Сајбер понеделник и креирајте ја вашата веб-страница од соништата без напор.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Webflow

Weebly (10% попуст)

Познат по својот кориснички интерфејс, Weebly е моќен градител на веб-страници што го трансформира вашиот креативен потенцијал во професионално присуство на интернет. Со приспособливи шаблони, интегрирани маркетинг алатки, можности за е-трговија, насоки за оптимизација, сеопфатна аналитика и напредна безбедност, Weebly ви дава овластување да креирате, стартувате и управувате со вашата веб-страница или онлајн продавница без напор. Овој црн петок/сајбер понеделник, отклучете ги овие функции со попуст од 10% на сите планови, намалувајќи ги трошоците на само 10 долари/месечно. Искористете ја оваа можност да заштедите 24 долари месечно и да го поттикнете вашиот бизнис до поголеми височини Weebly.
 • Детали за понудата: Попуст до 10%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на Weebly

Pagecloud (40% попуст)

Ослободете ја вашата креативност со PageCloud, врвна алатка за создавање веб-локации што ја претвора вашата визија во уникатна, професионална и привлечна веб-страница. Неговиот уредник за влечење и спуштање кој е лесен за корисникот, прилагодените шаблони, оптимизацијата за мобилни телефони и напредните алатки за оптимизација обезбедуваат персонализирано присуство на интернет. Најдобриот дел? Не ви требаат никакви вештини за кодирање. PageCloudНеспоредливите способности за приспособување го издвојуваат, ветувајќи веб-локација што навистина се истакнува. Зграпчете го овој договор за Црн петок/Сајбер понеделник - 40% попуст на сите планови за е-трговија, намалувајќи ги вашите трошоци на само 17.50 долари месечно. Нурнете во светот на без напор и ефикасно градење онлајн продавници и заштедете купишта со PageCloud овој празник на црниот петок.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: BLACKFRIDAY-40
Добијте го овој договор за PageCloud
дуда црн петок договор

Дуда (50% попуст)

Прифатете ја моќта на Дуда, робусна алатка за создавање веб-страници, наменета за агенции, дигитални издавачи и компании за хостирање. Овој црн петок/Сајбер понеделник, допрете го ДудаДинамичното креирање на персонализирана содржина, одзивните дизајни и уникатните карактеристики како што се интуитивната функционалност за влечење и спуштање, алатките за тимска соработка и системи за управување со клиенти. Зголемете го вашето онлајн присуство со Дудасупериорни можности за оптимизација и решенија за е-трговија. Искористете го попустот од 50% на годишниот план на Whitelabel.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: WL-NOV23
Добијте го овој договор за Дуда

WordPress Теми Црниот петок зделки

Црниот петок и сајбер понеделникот се најдобри времиња за да се фатите за нов WordPress тема, а овогодинешниот продажен настан не е исклучок! Еве ја мојата колекција од најдобрите WordPress зделки за теми за 2023 година. Ова се само неколку од многуте одлични WordPress зделки за теми достапни за време на црниот петок и сајбер понеделникот. Бидете сигурни да купувате и споредете ги цените за да ја најдете најдобрата зделка за вашите потреби.

диви елегантни теми за црн петок договор

Divi (елегантни теми) (60% попуст)

Овој црн петок, Elegant Themes нуди непобедлива зделка што не би сакале да ја пропуштите. Почнувајќи од 21 ноември, можете да уживате до 60% попуст на целата нивна премија WordPress теми и додатоци. Тие се креатори на Divi, разноврсна WordPress Тема со Изградувач на страници со влечење и спуштање што го револуционизира начинот на кој ја креирате вашата WordPress веб-сајтови. Divi се издвојува како врвен WordPress Градител на теми, обезбедувајќи неспоредлива флексибилност и контрола. Се одликува со визуелен интерфејс за влечење и спуштање, дизајн во реално време и сопствен CSS. Уште повеќе, неговите одговорни алатки за уредување ви овозможуваат лесно да дизајнирате прекрасни веб-локации на кој било уред. Со Divi, имате пристап до над 1000+ претходно изработени дизајни и 100+ целосни пакети на веб-локации, што ви дава безброј опции за создавање веб-локација што навистина го отелотворува вашиот бренд, а сето тоа без допирање на линија на код. Зделката вклучува и 3 прекрасни приклучоци: Divi, за лесна WordPress Градење на тема и визуелна страница; Блум, за ефективно пријавување на е-пошта и генерирање потенцијали; и Monarch, за социјално споделување без напор. Не ја пропуштајте оваа можност за пристап до стотици разновидни теми и моќни приклучоци по мал дел од нивната оригинална цена. Надградете го вашето искуство за изработка на веб-локации со елегантни теми оваа продажба на Црн петок/Сајбер понеделник.
 • Детали за понудата: Попуст до 60%.
 • Валиден датум: 21 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за диви
Елементор црн петок договор

Elementor (50% попуст)

Оваа сезона Црн петок/Сајбер понеделник, Elementor, револуционерот WordPress градител на теми, нуди исклучителни попусти на нивните Про планови. Познат по својата неспоредлива флексибилност на дизајнот, функционалност погодна за корисниците и беспрекорна интеграција со популарните маркетинг алатки, Elementor Pro е задолжително за секој кој сака да дизајнира професионални веб-страници без напор. Неговите уникатни продажни точки вклучуваат интерфејс за влечење и спуштање, уредување од предниот дел во реално време и одговорно уредување. Овој црн петок може да добиете до 50% приклучок и хостинг Elementor Pro. Не ја пропуштајте оваа можност да преземете целосна контрола врз дизајнот на вашата веб-страница Elementor Pro.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 21 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Elementor
generpress црн петок договор

GeneratePress (25% попуст)

Генерирање Прес е ценет WordPress тема, прославена по својата брзина, употребливост и сеопфатен сет на функции. Тоа е високо приспособлива, ориентирана кон перформанси алатка која беспрекорно се интегрира со сите главни создавачи на страници. Оваа лесна тема е совршена за сите типови веб-локации и обезбедува напредни опции за прилагодување, овозможувајќи им на корисниците да создадат единствено дигитално присуство. Како повеќенаменски подготвен за Гутенберг WordPress тема, Генерирање Прес се препознава како една од најбрзите теми достапни на WordPress.org. Овој црн петок/сајбер понеделник, можете да го подигнете дизајнот на вашата веб-страница со попуст од 25%. Генерирање Прес Премиум. Ова ги вклучува сите премиум функции, целосен пристап до Библиотеката на страницата, користење на најмногу 500 веб-локации и цела година ажурирања и поддршка. Не ја пропуштајте оваа шанса да го подобрите вашето дигитално присуство со Генерирање Прес.
 • Детали за понудата: Попуст до 25%.
 • Валиден датум: 17 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за GeneratePress
kadence wp црн петок договор

Kadence WP (40% попуст)

KadenceWP е моќен, лесен за користење WordPress алатка за тема која значително го поедноставува создавањето на веб-страница. Обезбедува рационализирано искуство за веб-развој преку неговиот создавач за влечење и спуштање, претходно изградени шаблони, напредна навигација со заглавие и подножје и одговорни дизајни. KadenceWP се издвојува по своите беспрекорни способности за интеграција, мобилна оптимизација и силната поддршка за WooCommerce, трансформирајќи го развојот на страницата за е-трговија во процес без напор. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете го KadenceWPисклучителна понуда на: 40% попуст на сите годишни пакети и a la carte производи; 25% попуст за предвремено обновување; и доживотни купувања за само 499 долари. Подигнете ја вашата веб-страница со KadenceWP и уживајте во перформансите со голема брзина, неверојатната разновидност и приспособливите шаблони за стартери.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 15 ноември 2023 - 29 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа понуда на KadenceWP
брејкденс црн петок распродажба

Брејкденс (50% попуст)

Подгответе се за црниот петок/Сајбер понеделник со Брејк танц, највисоко ниво WordPress Алатка за теми позната по својот врвен дизајн и корисни карактеристики. Оваа алатка ви овозможува лесно да креирате и приспособувате прекрасни веб-локации, нудејќи целосно одговорни распореди, разновидни шеми на бои и огромна библиотека со приспособливи елементи. Брејк танц се издвојува со својата беспрекорна интеграција со популарните приклучоци, што ви дава моќ да ја подобрите функционалноста на вашата страница. Што повеќе? Неспоредливата поддршка на клиентите е нејзината единствена продажна точка, обезбедувајќи брзо создавање на веб-страница.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Breakdance
дабар градител црн петок договор

Beaver Builder (25% попуст)

Бивер Builder, највисоко ниво WordPress алатка за тема, ви овозможува да креирате прекрасни, професионални веб-страници без напор. Со повеќе од милион веб-страници под својот појас, овој приклучок е познат по својот интуитивен интерфејс за влечење и спуштање, претходно дизајнирани шаблони и компатибилност со WooCommerce. Неговата уникатна опција за означување бело им овозможува на агенциите да ги направат своите дизајни свои. Овој црн петок / сајбер понеделник, Бивер Builder нуди дарежлив попуст од 25% на нивниот приклучок, вклучувајќи го и додатокот Beaver Themer. Оваа понуда се протега и на нови купувања и на надградби, овозможувајќи им на почетниците и на искусни корисници да ја ослободат својата креативност. Добијте 25% ПОПУСТ на целата нивна продавница и започнете без напор да создавате страници дизајнирани по нарачка.
 • Детали за понудата: Попуст до 25%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Beaver Builder
астра црн петок договор

Astra (50% попуст)

Овој сајбер понеделник, подигнете го вашето искуство за креирање веб-страница Астра од Brainstorm Force, Водечки WordPress Алатка за теми позната по својата брзина, флексибилност и лесен дизајн. Прославен од над 1 милион активни корисници со илјадници прегледи со 5 ѕвезди, Астра се издвојува со претходно изградените веб-локации, приспособливите распореди и супериорните перформанси, овозможувајќи ви да изградите прекрасни, одговорни и оптимизирани страници без никакво знаење за кодирање. Покрај неговите неспоредливи карактеристики како интеграција на WooCommerce и проширена компатибилност со приклучоци, Астра го нуди нивниот најголем попуст досега овој црн петок. Уживајте во масовно 50% ПОПУСТ на сите поединечни производи, Вклучувајќи ги и Астра на, ултимативни додатоци за Elementor, врвни додатоци за Beaver Builder, Convert Pro, Schema Pro, WP Portfolio и пакетот за мини агенција. За да ја заклучите најголемата заштеда, размислете да инвестирате во нив Пакет за раст. Запомнете, оваа исклучителна понуда е достапна само овој црн петок, затоа не ја пропуштајте оваа можност да го засилите вашето дигитално присуство Астранеспоредливите можности за создавање веб-страници.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Astra

ThemeIsle (65% попуст)

ThemeIsle оваа година нуди одлични зделки за црниот петок. Ако внимавате на нивните годишни планови, имате среќа бидејќи тие ги намалуваат цените до 65%! Ова е одлична шанса да добиете популарни WordPress теми како Неве и Хестија и додатоци како Optimole, Feedzy, Otter Blocks, Reveve Old Post, Multipage Generator (MPG) без да се скрши банката. Тие исто така нудат доживотни лиценци за Neve Agency, Feedzy Agency, Otter Blocks и Sparks for Woo - совршени ако сте за долгорочни решенија. И еве еден забавен пресврт: тие даваат 666 долари кредити во продавницата и секој клиент добива шанса да победи.
 • Детали за понудата: Попуст до 65%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за ThemeIsle
mythemeshop црн петок договор

MyThemeShop (50% попуст)

MyThemeShop, познат пазар за супериорни WordPress теми и приклучоци, се подготвува за црниот петок/Сајбер понеделник со ѕвезден договор. Давателот нуди над 150 премиум теми и додатоци оптимизирани за оптимизација, дизајнирани да ги подобрат перформансите на вашата веб-локација со нивниот лесен дизајн и молскавична брзина на вчитување. Нивните најпродавани вклучуваат теми како Schema, SociallyViral, Ad-Sense, купони, Crypto и Newspaper и популарни приклучоци како Rank Math Pro, WP Review Pro, WP Quiz Pro, WP Notification Bar Pro, WP Subscribe Pro, WP Mega Menu. Овој црн петок/сајбер понеделник, MyThemeShop ги нуди сите овие премиум производи за само 99 долари годишно или 8.25 долари месечно. Оваа неверојатна зделка ви дава пристап до над 150 теми и 18 премиум приклучоци. Со својата функција за инсталација со еден клик, деноноќна поддршка за корисници и оваа непобедлива понуда, MyThemeShop е одат-на за WordPress корисници оваа шопинг сезона. Дејствувајте брзо и искористете ја оваа можност максимално.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за MyThemeShop
темифицирајте го договорот за црн петок

Themify (40% попуст)

Themify, водечка платформа за убаво дизајнирани WordPress теми, нуди интуитивен интерфејс, огромна библиотека со респонзивни дизајни и моќен градител за влечење и спуштање за создавање прекрасни веб-страници без потреба од вештини за кодирање. Забележителни производи вклучуваат Ultra, многу флексибилен WordPress тема, Shoppe, повеќенаменска тема на WooCommerce и Builder Pro, алатка која ви овозможува да изградите цела локација со влечење и пуштање елементи. Овој црн петок/сајбер понеделник, Themify нуди 40% попуст на редовните членства (со користење на купон BF2023) или може да добиете 75 $ попуст доживотно со кодот BFLIFE23.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: BFLIFE23
Добијте ја оваа зделка за Themify
енвато пазар темашума црн петок

Envato Market / Themeforest (60% попуст)

Енвато маркет, водечка платформа за врвна WordPress теми, нуди значителни попусти овој викенд Црн петок/Сајбер понеделник. Тие обезбедуваат широк спектар на професионално дизајнирани, приспособливи теми со напредни функции како што се одговорни дизајни и оптимизација на оптимизација. Идеални за бизниси кои сакаат да растат онлајн, нивните теми исто така поддржуваат можности за е-трговија. За време на овој продажен настан, клиентите можат да ги зграпчат 5-те најпродавани теми на сите времиња од ThemeForest, пазар под Envato, со значителни оценки:
 1. Тема на Авада (35% исклучено)
 2. Истакната тема (50% исклучено)
 3. Тема7 (30% исклучено)
 4. Темата X (50% исклучено)
 5. Биди тема (30% исклучено)
Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ги овие достапни, иновативни решенија од Енвато маркет да го подигнете дизајнот на вашата веб-страница.
 • Детали за понудата: Попуст до 60%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 2 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на Envato Market
сајбершимпанзите за црн петок договор

Cyber ​​Chimps (50% попуст)

Сајбер Шимпнс, Водечки WordPress Тематска платформа, нуди врвни, одговорни шаблони за дизајн. Овој црн петок и сајбер понеделник, обновете ја вашата веб-страница со 50% ПОПУСТ на сите Сајбер Шимпнс теми, вклучувајќи го и Responsive Pro WordPress тема. Оваа тема која брзо се вчитува и целосно реагира е неверојатно приспособлива, со неограничени опции и поддршка за schema.org. Обезбедува пристап до над 40+ шаблони за веб-локации подготвени за увоз, овозможувајќи ви да изградите неверојатна сопствена локација без никакви вештини за кодирање. Распродажбата трае до 28 ноември, затоа искористете ја оваа можност за да го подобрите вашето онлајн присуство. Сајбер Шимпнс се издвојува со исклучителната услуга за клиенти, политиката за доживотна употреба и посветеноста на веб-локациите кои се погодни за оптимизација со супериорна функционалност.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: BFCM50
Добијте го овој договор за CyberChimps

WordPress Додатоци за црниот петок

Заштедете многу WordPress приклучоци овој црн петок и сајбер понеделник! Проверете ја мојата колекција од најдобрите зделки, вклучувајќи:

 • До 80% попуст на популарните приклучоци.
 • Доживотни договори за еднократна исплата.
 • Бесплатни проби и премиум надградби за само 1 долар.
 • Купете еден, добијте еден бесплатен договор за основните приклучоци.

Без разлика дали сакате да ги подобрите перформансите на вашата веб-локација, да додадете нови функции или да започнете онлајн продавница, постои WordPress договор за приклучоци таму за вас. Затоа, не пропуштајте ги овие неверојатни заштеди!

wp ракета црн петок договор

WP Rocket (30% попуст)

WP ракета, водечки во индустријата WordPress приклучокот за кеширање, е дизајниран значително да ја забрза вашата веб-страница и да го подобри рангирањето на оптимизација. Нуди импресивни карактеристики како кеширање на страници, компресија на gzip и мрзливо вчитување на сликата. Познат по лесното поставување, корисничкиот интерфејс и исклучителната корисничка поддршка, WP ракета ја елиминира потребата за широко техничко знаење, што го прави сеопфатна алатка за бизниси кои имаат за цел беспрекорно присуство на интернет. Оваа сезона на Црн петок/Сајбер понеделник, WP ракета нуди 30% попуст на новите лиценци. Цените се следни: единечна лиценца за 1 веб-локација од 41.30 долари (наместо 59 долари), плус лиценца за 3 веб-локации од 83.30 долари (намалување од 119 долари) и Бесконечна лиценца за неограничени веб-локации од 209.30 долари (намалување од 299 долари). Ако ја цените брзината за вашата WordPress страница, WP ракета е додатокот што мора да го имате за вас. За повеќе детали, можете да проверите на WP ракета водич за инсталација овде.
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 29 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за WP Rocket
теми црн петок продажба

iThemes (40% попуст)

Овој црн петок/сајбер понеделник, SolidWP (порано iThemes), водечки снабдувач на висок квалитет WordPress додатоци, нуди неверојатен договор за нови клиенти. Познат по својата сеопфатна низа алатки како BackupBuddy за безбедна резервна копија на страницата, iThemes Security Pro за цврста заштита и iThemes Sync за рационализирано управување со локацијата, iThemes приклучоците се дизајнирани да ја подобрат функционалноста и перформансите на вашата веб-страница. Со оваа распродажба, можете да добиете 40% попуст на iThemes Безбедност, BackUpBuddy и пакетот Essentials. Договорот нуди неограничени лиценци од сите нивни WordPress приклучоци, вклучувајќи го и нивниот највисоко оценет приклучок, BackupBuddy и iThemes Security Pro, секоја проценета на 150 долари, заедно со Kadence Theme Pro и Kadence Blocks Pro. iThemes исто така, обезбедува одлична поддршка за клиентите и редовни ажурирања, обезбедувајќи вашата страница постојано да работи непречено. Не ја пропуштајте оваа можност да го подигнете вашето WordPress искуство со iThemesдоверливи решенија.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: BFCM23
Добијте го овој договор за SolidWP
shortpixel црн петок распродажба

ShortPixel (50% попуст)

ShortPixel, иновативна WordPress приклучок, е вашата алатка за оптимизирање на слики и PDF датотеки на вашата веб-локација, значително подобрување на времето на вчитување на страниците и рангирањето на оптимизација. Со способноста да понуди оптимизации со загуби, сјајни и без загуби, тој обезбедува резултати со висок квалитет без да го загрози интегритетот на сликата. Приклучокот се издвојува со уникатни карактеристики како што се автоматско менување големина, поддршка за WebP и опција за резервна копија за оригинални датотеки. Овој црн петок, ShortPixel нуди непобедлива зделка за 2X кредити - добивате 100% повеќе ShortPixel кредити или 100% повеќе ShortPixel CDN сообраќај.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за ShortPixel
крокоблок црн петок

Crocoblock (40% попуст)

Крокоблок, напредна кутија со алатки што ја менуваат играта WordPress додатоци, нуди неодоливи зделки за Црн петок/Сајбер понеделник. Уживајте до 40% попуст на нивниот популарен приклучок JetEngine, прифатлива и економична алтернатива на ACF за креирање динамична содржина. Добијте 40% попуст на годишните претплати и заштедете на доживотните претплати. Со КрокоблокОгромната библиотека на динамични шаблони, моќните JetPlugins и беспрекорната Kava Pro тема, можете без напор да креирате сложени менија, напредни филтри и интерактивни мапи. Овој црн петок/Сајбер понеделник, поттикнете ја вашата веб-страница со КрокоблокУникатниот спој на моќ, флексибилност и алатки за дизајн што се прифатливи за корисниците и се истакнуваат со персонализирана, динамична содржина.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: bfcroco2023
Добијте го овој договор за крокоблок
linkwhisper црн петок договор
Линк шепот е патоказ WordPress Алатка за приклучоци, што ја користи вештачката интелигенција за да ја трансформира оптимизацијата на веб-страницата со контекстуални предлози за внатрешни врски. Главните карактеристики вклучуваат предлози за паметен текст за прицврстување, автоматско ажурирање на врската и сеопфатни извештаи за врски. Повеќе од само заштеда на време, оваа алатка ги насочува стратегиите за оптимизација, го зголемува сообраќајот на веб-страниците и го подобрува рангирањето на пребарувачите. Неговата едноставност и ефикасност прават Линк шепот суштинско богатство за блогерите и дигиталните маркетери. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ја можноста да ја искористите моќта на интелигентното внатрешно поврзување. Искористете го попустот од 30 долари на Линк шепот WordPress приклучок и дајте му на вашата веб-страница конкурентната предност што ја заслужува.
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за шепот за врска
Blogvault црн петок договор

BlogVault (40% попуст)

BlogVault, највисоко ниво WordPress и приклучокот за бекап, безбедност и миграција на WooCommerce, нуди значителен попуст од 40% на сите годишни планови овој Црн петок/Сајбер понеделник. Доверливи од преку 400,000+ веб-локации, BlogVault обезбедува резервна копија во реално време, осигурувајќи дека вашите податоци се секогаш безбедни. Главните карактеристики вклучуваат автоматски дневни резервни копии и скенирања, нула миграција на страницата во прекин, опција за обновување со еден клик, бесплатно складирање во облак и лесно управување со улогата на корисникот. Без неопходна конфигурација на приклучокот и опкружување за поставување со еден клик, тоа го прави управувањето со веб-страниците без напор. Оваа понуда е отворена и за нови и за постоечки корисници, што го прави совршено време за инвестирање во сигурна заштита и одржување на веб-страниците.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за BlogVault
Филијалата засилувач продажба црн петок

Affiliate Booster (60% попуст)

Филијалата Бустер, иновативниот WordPress Алатката за теми и приклучоци е специјално дизајнирана да ги зголеми конверзиите на вашиот партнерски маркетинг. Нуди преку 25 претходно направени и оптимизирани Гутенберг блокови, вклучувајќи приспособливи шаблони, табели за споредување производи, оценки со ѕвезди и повеќе за да се подобри визуелната привлечност на вашата страница и стапките на кликнување. Имено, тој беспрекорно се интегрира со популарните придружни програми и може да се пофали со дизајн-пријател за оптимизација за зголемен сообраќај на страницата. Овој црн петок/Сајбер понеделник, подигнете ја заработката на партнерот со доживотен попуст од 60% на Филијалата Бустер. Достапен по цена од 49 долари за лиценца за единечна локација и 98 долари за лиценца за 25 локации, таа е врвна алатка за партнерските маркетери кои имаат за цел поголема продажба и конверзии.
 • Детали за понудата: Попуст до 60%.
 • Валиден датум: 12 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за засилувач на партнерство
нинџа формира продажба во црн петок

Ninja Forms (50% попуст)

Нинџа форми е робустен, лесен за користење WordPress алатка за приклучок што го поедноставува градењето на формата. Оваа алатка ви овозможува без напор да креирате, дизајнирате и управувате со форми на вашата веб-локација користејќи го интерфејсот за влечење и спуштање. Со напредни функции како формулари со повеќе делови, условна логика, поставувања на датотеки и портали за плаќање, Нинџа форми нуди сеопфатно решение за вашите потреби за развој на веб. Исто така, беспрекорно се интегрира со популарните платформи како MailChimp и Salesforce, што дополнително ја подобрува неговата функционалност. Познат по својата исклучителна поддршка за корисници, Нинџа форми е идеален избор и за почетници и за професионалци. Овој црн петок/Сајбер понеделник добијте 50% попуст на кој било Нинџа форми лиценца, договор што нуди вредност неспоредлива.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за нинџа форми
Qubely црн петочен попуст

Qubely (50% попуст)

Искусете ја револуцијата во градењето локација со Кубели, врвна WordPress Алатка за приклучоци од Themeum. Нуди неспоредливо прилагодување преку напредни пакети за распоред, разновидна колекција на приспособливи Гутенберг блокови и интерактивни вградени делови, Кубели ви дава овластување да изградите секаков вид веб-локација со неограничени опции за стилизирање. Неговиот кориснички интерфејс, одговорните контроли и мноштвото претходно дизајнирани шаблони обезбедуваат оптимално доживување при гледањето на сите уреди. Овој црн петок/Сајбер понеделник искористете го целосно попустот од 50%. Кубели Про. Вообичаена цена од 39 долари годишно за лиценца за еден домен, сега можете да ја добиете за половина од цената. Надградете ја вашата веб-страница со Кубели - ултимативна алатка за создавање софистицирани, одговорни и персонализирани WordPress веб-сајтови.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за Квели
лифтерлмс црн петок распродажба

LifterLMS (50% попуст)

LifterLMS, иновативна WordPress Приклучокот за Систем за управување со учење (LMS) го трансформира онлајн учењето и креирањето курсеви, што го прави врвен избор за едукаторите и претприемачите овој Црн петок/Сајбер понеделник. Оваа сеопфатна платформа им овозможува на корисниците да креираат и управуваат со ангажирани онлајн курсеви, страници за членство базирани на обука, програми за онлајн тренинг, па дури и онлајн училишта со повеќе инструктори, сето тоа директно од нивните WordPress сајт. Карактеристиките кои се издвојуваат вклучуваат мултимедијални лекции, квизови, аналитика на студенти и бројни опции за монетизација. LifterLMS се издвојува со својата единствена способност да се интегрира со популарните портали за плаќање и услугите за маркетинг преку е-пошта. Овој црн петок, заштедете 50% попуст првата година од секое купување на нова претплата на кој било додаток или пакет и добијте 2000 $ во бонуси со секое купување. Користете купонски код: BLACKFRIDAY23 на наплата.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 15 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: BLACKFRIDAY23
Добијте ја оваа зделка за LifterLMS
tutorlms црн петок договор

Тутор LMS (50% попуст)

Овој црн петок, подигнете ја вашата онлајн настава на следното ниво со Учител ЛМС од Темеум, моќен WordPress LMS додаток кој ви овозможува да креирате, приспособувате и продавате онлајн курсеви без напор. Со својот интуитивен кориснички интерфејс и богатите функции, можете лесно да изградите курсеви користејќи функционалност за влечење и спуштање, да креирате интересни квизови, па дури и да нудите сертификати. Флексибилноста со повеќе инструктори, проникливите извештаи и аналитиката го прават идеална алатка за едукатори и претприемачи. Со редовна цена од 149 долари годишно за лиценца од 1 домен, Учител ЛМС се издвојува како совршен LMS за создавање на свој „клон Udemy“. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ја можноста да добиете Учител ЛМС за 50% попуст. Зајакнете го вашето учење со Учител ЛМС, врвната алатка што го револуционизира просторот за е-учење.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за тутор за LMS
wp crowdfunding pro црн петочен попуст

WP Crowdfunding Pro (50% попуст)

WP Crowdfunding Pro од Themeum е премиер WordPress Алатка за приклучоци што ви треба овој Црн петок/Сајбер понеделник. Создаден за креирање и управување со кампањи за прибирање финансиски средства директно од вашата веб-локација, тој ги комбинира моќта и разновидноста во еден пакет. Неговите уникатни продажни точки вклучуваат можност за прилагодување на кампањите, безбедни трансакции и слобода да се избегне споделување на приходите. Приклучокот се напојува од WordPress и WooCommerce, и располага со мајчин систем на паричник за прифаќање локални плаќања. Опремен е и со управување со награди, аналитички извештаи и поддржува различни начини на плаќање како PayPal, Stripe, Skrill и кредитни картички. Но, најдобриот дел? Овој црн петок/сајбер понеделник, можете да ја искористите моќта на групно финансирање WP Crowdfunding Pro за половина од нејзината првобитна цена. Наместо вообичаените 149 долари годишно за лиценца од 1 домен, таа е ваша за кражба. Оживувајте ја вашата проектна идеја со WP Crowdfunding Pro, најдобриот приклучок за прибирање финансиски средства за WordPress.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој WP Crowdfunding Pro договор
Learndash црн петок договор

LearnDash (40% попуст)

LearnDash, премиум и високо оценет WordPress LMS додаток, ја трансформира вашата веб-страница во динамичен систем за управување со учење. Нуди повеќестепени курсеви, напредни квизови, извештаи од корисници и известувања по е-пошта. Можете да креирате онлајн курсеви со користење на едноставен градител за влечење и спуштање и да ја збогатите вашата страница со функционалности како предусловни курсеви, форуми за курсеви, квизови и тајмери ​​за часови. LearnDash исто така ви овозможува да продавате курсеви, да доделувате сертификати и да ги искористите активирачите за ангажирање за извонредни искуства за учење. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете го попустот од 40%. LearnDash Вклучи, поврзи, LearnDash Cloud и ProPanel со користење на купонскиот код: BFCM23. Подобрете ја вашата онлајн платформа за учење со LearnDashинтуитивен интерфејс и врвна методологија за е-учење.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: BFCM23
Добијте ја оваа зделка LearnDash
updraftplus црн петок договор

UpdraftPlus (30% попуст)

UpdraftPlus, најдоверливиот во светот WordPress Приклучокот за резервна копија, обновување и клонирање, нуди ексклузивни 30% попуст на своите премиум планови овој црн петок и сајбер понеделник. Користете го промотивниот код: blackfriday30 да ја зграпчите оваа понуда. Ова водечки WordPress Алатката за приклучоци е позната по своите робусни решенија за резервна копија и реставрација, поддржувајќи повеќе опции за складирање како Dropbox, Google Drive, Amazon S3, Microsoft OneDrive, и повеќе. Клучните карактеристики вклучуваат дополнителни резервни копии, напредно закажување и шифрирање на податоци за врвна безбедност на локацијата. UpdraftPlus не само што го поддржува целото ваше WordPress сајт, но исто така автоматски ги враќа резервните копии во случај на катастрофа. Со својата врвна функционалност и кориснички интерфејс, тој е алатката за почетници и за професионалци.
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 17 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: црн петок30
Добијте ја оваа зделка за UpdraftPlus
wpforms продажба во црн петок

WPForms (70% попуст)

WPForms, лесен за корисникот WordPress алатка за приклучок, ѝ веруваат над 5 милиони корисници ширум светот. Оваа моќна алатка ви овозможува да создаде разновидност на WordPress форми вклучувајќи формулари за контакт, обрасци за плаќање, формулари за анкети, анкети, формулари за регистрација во билтен и формулари за регистрација за само неколку минути користејќи ги неговите влечете и испуштете го создавачот на форми. WPForms се издвојува со својата низа шаблони, формулари на повеќе страници, заштита од спам и уникатни продажни точки како беспрекорна интеграција со услуги за маркетинг на е-пошта, процесори за плаќање и веб-апликации, надградувајќи ја функционалноста на вашата веб-локација. Овој црн петок/Сајбер понеделник, WPForms нуди масивна попуст до 70% на сите нивни планови. Основниот план, со нормална цена од 99.00 американски долари, сега е достапен за само 49.50 долари годишно.
 • Детали за понудата: Попуст до 70%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: автоматски се применува
Добијте го овој договор за WPForms
ninjatables про црн петок

NinjaTables Pro (40% попуст)

NinjaTables Pro, премиер WordPress алатка за приклучок, нуди возбудлив договор за Црн петок/Сајбер понеделник. Со оваа алатка, корисниците можат да креираат зачудувачки, одговорни табели без да напишат ниту една линија код. Вклучени се клучни карактеристики како што се беспрекорна интеграција на WooCommerce, напредни филтри, приспособливи услови и неограничени бои на табелата. Плус, уникатно ги конвертира податоците во лесно разбирливи визуелни слики. Овој црн петок/Сајбер понеделник, подигнете го вашиот ангажман на корисници и презентација на податоци со NinjaTables Proопциите за изведба со голема брзина и прилагодување. Не само што нуди низа функции како што се бои и стилови на табели, трансформација на вредности на податоци, уредување со влечење и пушти, Google Интеграција на листови, одговорни точки на прекин, спојување и пресметување на ќелии, конфигурација на табели што може да се наредат и уредување на предниот дел, но исто така има и 40% пониски попуст за прва година со приоритетна поддршка.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 15 ноември 2023 - 2 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за NinjaTables Pro

BackupBuddy (25% попуст)

Обезбедете ја вашата веб-страница овој Црн петок/Сајбер понеделник со Резервни копии на SolidWP (порано Backup Buddy), премиер WordPress Алатка за приклучок. Познат по својата беспрекорна резервна копија на веб-страница, миграција и реставрација, Бекап другар нуди функции како бекап во облак во реално време, автоматско закажување, скенирање на малициозен софтвер и сериско ракување со податоци. Лесно префрлете или дуплирајте WordPress сајтови и бидете спокојни знаејќи дека вашите дигитални средства се заштитени. Добијте неверојатни 25% попуст на сите планови, по цена од само 199 долари годишно. Искористете ја оваа ограничена понуда и инвестирајте во сигурна заштита на веб-локациите со Бекап другар.
 • Детали за понудата: Попуст до 25%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за солидни резервни копии (бекап пријател).

FlyingPress (50% попуст)

Овој црн петок/Сајбер понеделник, надополнете ја вашата веб-страница со FlyingPress, Водечки WordPress Алатка за приклучок што ја зголемува брзината преку оптимизација на слики во лет, критично генерирање CSS и оптимизација на базата на податоци. Со функции како одложено извршување на JavaScript и елиминација на ресурсите за блокирање на рендерирање, оваа алатка лесна за корисниците го прави подобрувањето на перформансите на веб-локацијата без напор дури и за корисници кои не се технолошки. Искористете ја оваа можност да инвестирате во побрзо и поефикасно работење на веб-страниците. Сите планови се со неверојатни 50% попуст, што ви дава годишна претплата од само 14.99 долари, заштедувајќи ви 29.99 долари! Посветете се на подобрени перформанси на веб-страницата со FlyingPress.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за FlyingPress

Сериозни формулари (50% попуст)

Одлични форми, исклучителна WordPress алатка за приклучок, го револуционизира создавањето веб-страници со напредни можности за градење форми и управување со податоци. Со оваа моќна алатка, можете лесно да изградите сложени форми преку неговиот кориснички интерфејс за влечење и спуштање, условна логика и форми на повеќе страници. Карактеристиките кои се издвојуваат вклучуваат можност за конвертирање на форми во апликации управувани од податоци и беспрекорна интеграција со популарните платформи како WooCommerce. Овој црн петок/Сајбер понеделник, подигнете го вашето WordPress сајт со Одлични форми. Искористете ги предностите на нивниот договор кој нуди неверојатни 50% попуст на сите планови, намалувајќи ја цената на само 39.50 $/годишно, заштедувајќи ви 40 $/годишно. Не ја пропуштајте оваа можност да ја подобрите функционалноста на вашата веб-локација по цена!
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 12 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој застрашувачки договор за формулари

Gravity Forms (50% попуст)

Овој црн петок/Сајбер понеделник, подобрете ја вашата веб-страница со Гравитација форми, највисоко ниво WordPress алатка за приклучок наменета за беспрекорно креирање форми. Со напредни функции како форми на повеќе страници, условна логика и управување со влезови, тој се интегрира без напор со популарните веб-апликации за да активира автоматизирани дејства. Корисничкиот интерфејс, робусната функционалност и врвната поддршка го прават исклучителен избор. Искористете го попустот од 50% на сите планови, со што продажната цена ќе достигне само 29 УСД/годишно и заштедете 59 УСД/годишно. Не ја пропуштајте оваа шанса да го издигнете вашиот професионалец WordPress управување со форми со Гравитација форми.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 21 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за форми на гравитација

ICONIC (40% попуст)

IconicWP, Водечки WordPress алатка за приклучок, позната по подобрување на веб-страниците за е-трговија со напредни функции како што се конфигуратор на производи, слотови за испорака и променливи пакети на производи. Овие алатки се дизајнирани да ја насочат продажбата преку Интернет и да понудат беспрекорна интеграција, подобрувања фокусирани на клиентите и лесно прилагодување. Овој црн петок/сајбер понеделник, IconicWP нуди непобедлива зделка - 40% попуст на сите планови, со што продажната цена ќе достигне само 89 долари годишно. Не ја пропуштајте оваа можност да ја оптимизирате функционалноста на вашата онлајн продавница, да испорачате супериорно искуство за купување и да заштедите многу со IconicWP. Откријте ја разликата денес!
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: BFCM23
Добијте го овој договор за IconicWP

Ласо (38% попуст)

Овој црн петок, турбополнете го вашиот партнерски маркетинг Ласо, пионерски WordPress алатка за приклучок. Со трансформативни карактеристики како што се покритие за врски, автоматско поврзување и приспособливи кутии за приказ, Ласо може драматично да ги засили вашите стапки на кликање. Исто така, нуди сеопфатен преглед на сите ваши партнерски врски, истакнувајќи ги оние на кои им треба подобрување. Во моментов, можете да добиете Ласо за само 24.00 долари годишно. Не ја пропуштајте оваа можност да ги оптимизирате вашите врски и да ги максимизирате приходите оваа празнична сезона.
 • Детали за понудата: Попуст до 38%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка со ласо

Ограничете ја содржината Pro (40% попуст)

Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ја можноста да го отклучите потенцијалот на вашата веб-страница со Ограничи ја содржината Про, моќен WordPress приклучок кој нуди стабилно управување со членството. Оваа алатка е позната по своето беспрекорно корисничко искуство, овозможувајќи им на сопствениците на веб-локациите ефикасно да ја монетизираат својата содржина. Со функции како неограничени нивоа на членство, опции за ограничување на содржината и детални извештаи, обезбедува неспоредлива контрола врз вашата содржина. Неговите уникатни продажни места вклучуваат напредна контрола на пристап, можности за извоз на податоци и обемна поддршка за популарните портали за плаќање. Добијте 40% попуст на сите планови и почнете да ја зајакнувате функционалноста и профитабилноста на вашата веб-локација уште денес со Ограничи ја содржината Про.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: BFCM23
Добијте го овој договор за ограничена содржина

MemberPress (65% попуст)

Искористете ја можноста овој Црн петок/Сајбер понеделник за да се обезбедите MemberPress, Водечки WordPress Алатка за приклучоци, по намалена цена. MemberPress се истакнува во креирањето, управувањето и следењето на претплати за членство со леснотија што е тешко да се совпадне. Неговите уникатни карактеристики како што се капе содржина и правилата за пристап овозможуваат флексибилен пристап до содржината заснован на структура. Плус, беспрекорната интеграција со популарните портали за плаќање и услугите за маркетинг преку е-пошта го прави врвен избор за вашата страница за членство. Уживајте во неверојатни 65% попуст на сите планови, со што продажната цена ќе достигне само 179.50 долари годишно и ќе ви заштеди речиси 180 долари годишно. Не ја пропуштајте оваа шанса да го прифатите најдоброто решение во својата класа MemberPress.
 • Детали за понудата: Попуст до 65%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: БФ2023
Добијте го овој договор за членство
нитропак црн петок

NitroPack (35% попуст)

Доживејте ја моќта на НитроПак и зголемете ја брзината на вашата страница, основните веб витали и конверзиите за дел од нашите редовни цени. Овој црн петок, тие нудат специјален попуст од 20% на сите месечни планови и уште поимпресивни 35% попуст на сите годишни планови. За да ја искористите оваа понуда со ограничено време, користете го купонскиот код BFCMPROMO2023 при наплатата. Не дозволувајте оваа можност да ви исчезне - подигнете ја брзината и ефикасноста на вашата веб-локација со NitroPack овој црн петок!
 • Детали за понудата: Попуст до 35%.
 • Валиден датум: 1 ноември 2023 – 30 ноември 2023 година
 • купони законик: BFCMPROMO2023
Добијте ја оваа зделка за NitroPack

Perfmatters (30% попуст)

Перматри е елита WordPress алатка за приклучок, прецизно дизајнирана да ги забрза перформансите на веб-страницата. Може да се пофали со посебни карактеристики како што се лесно кодирање, вешто управување со скрипти и можност за оневозможување на влечење WordPress опции. Со претходно преземање DNS, оптимизација на базата на податоци и намалени барања за HTTP, обезбедува побрза и поефикасна веб-локација. Овој црн петок/сајбер понеделник, искористете ја можноста да ги надградите перформансите на вашата страница, да го зголемите корисничкото искуство и да го зголемите рангирањето на оптимизацијата со Перматри. Добијте 30% попуст на сите планови, со што продажната цена ќе достигне само 17.50 $ годишно - огромна заштеда од 59.99 $ годишно.
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 16 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: ЦРН ПЕТОК
Добијте ја оваа зделка на Perfmatters

Парчиња од код (50% попуст)

Ослободете ја моќта на Код фрагменти Про, крајната WordPress Алатка за приклучоци изградена и за програмери и за некодирачи. Овој црн петок/сајбер понеделник, ваша шанса е да го поедноставите процесот на прилагодување на вашата веб-локација со неговите кориснички функции, како што се визуелен интерфејс, база на податоци за кодови што може да се пребарува и способност за управување со сопствени фрагменти. Cod Snippets A е нова функција која е беспрекорно интегрирана, овозможувајќи ви лесно да креирате и додавате нова функционалност на проектите на вашата веб-локација. Искористете ја оваа можност да го подигнете вашето WordPress искуство со цена на лиценца за 1 место од само 34.50 УСД/годишно, со целосни 50% попуст. Побрзајте, уживајте во оваа ексклузивна понуда за Black Friday/Cyber ​​Monday Code Snippets Pro.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: БФ2023
Добијте ја оваа понуда од кодот Snippets Pro

Зделки за оптимизација, маркетинг и алатки за блогирање

Постигнете неверојатни зделки за најдобрите алатки за онлајн маркетинг, оптимизација и блогирање овој црн петок и сајбер понеделник! Составив листа на некои од најжешките зделки, вклучувајќи:

 • Попуст до 70% на популарните алатки.
 • Бесплатни проби и премиум надградби за само 1 долар.
 • Купете еден, добијте бесплатни зделки за основните алатки.

Без разлика дали сте сопственик на мал бизнис, консултант за оптимизација или блогер, овие зделки можат да ви помогнат да заштедите многу на алатките што ви се потребни за да успеете. Затоа, не ја пропуштајте оваа можност да го подигнете вашиот онлајн маркетинг и создавање содржина на следното ниво!

mangools SEO црн петок

Mangools SEO (35% попуст)

Мангули, супер прифатлива кутија со алатки за оптимизација 5-во-1, е врвен избор за блогери и мали бизниси. Се издвојува од алтернативите како Ahrefs, Moz и SEMrush со својот кориснички интерфејс и многу функции. Со Mangools, можете лесно да го следите рангирањето, да вршите истражување на клучни зборови и да ги проверувате линковите. Можете да дознаете повеќе за тоа зошто е толку неверојатен комплет алатки во ова детален преглед. Овој црн петок/Сајбер понеделник, Mangools нуди а 35% попуст за цел живот при првото плаќање (заштедувате 541 УСД), договор што ме држеше мене, задоволен корисник на Premium план, затворен 4 години. Искористете ја моќта на оптимизацијата за оптимизација заснована на податоци со Mangools и гледајте како се зголемува рангирањето на вашата веб-страница. Дознајте повеќе за овој доживотен договор.
 • Детали за понудата: Попуст до 35%.
 • Валиден датум: 10 ноември 2023 - 4 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за оптимизација на Mangools
сурферсео црн петок

SurferSEO (30% попуст)

SurferSEO, иновативната алатка за оптимизација, е дизајнирана да ја подобри вашата онлајн видливост со стратегии засновани на податоци. Нуди уредување содржина во реално време, истражување на клучни зборови и SERP анализа. Тоа е корелација на податоци, анализирање на 500+ фактори на страницата, обезбедува приспособено водство за оптимизација, оптимизирање на напорите за оптимизација и зајакнување на вашиот органски сообраќај за пребарување. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ја можноста да се рангирате повисоко на пребарувачите со SurferSEOспецијална понуда на. И новите претплатници и сегашните што се надградуваат добиваат попуст од 30% на месечните планови за 6 месеци и годишните планови за 1 година. Искористете ги предностите на овој настан за да го ослободите потенцијалот на вашата веб-страница и да гледате како вашиот сообраќај се зголемува.
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за SurferSEO
пребарување на клучеви црн петок

KeySearch (40% попуст)

Максимизирањето на вашето онлајн присуство никогаш не било подостапно или подостапно, благодарение на Пребарување со клучеви - иновативната алатка за оптимизација која е совршена алтернатива за поскапите опции. Овој сајбер викенд, Пребарување со клучеви нуди неверојатни 40% попуст на сите планови. Само користете го купонскиот код BLACKFRIDAY при наплатата.Пребарување со клучеви е повеќе од само исплатливо решение. Тоа е моќна алатка која нуди сеопфатни функционалности за следење на клучни зборови, истражување, анализа на конкурентите и оптимизација за ревизија. Без разлика дали размислувате за нишани идеи, ја истражувате конкуренцијата на YouTube или анализирате линкови, Пребарување со клучеви дали сте покриени. Плус, имате корист од неговиот кориснички интерфејс, API и известување со бела етикета и повеќе. Овој црн петок/сајбер понеделник, не пропуштајте ја можноста да ја искористите моќта Пребарување со клучеви. Зголемете го рангирањето на пребарувачот на вашата веб-локација, оптимизирајте го вашето оптимизација и зголемете ја стапката на конверзија. Не дозволувајте цената да ве измами - Пребарување со клучеви има висока вредност и тешки карактеристики.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: ЦРН ПЕТОК
Добијте ја оваа зделка за пребарување со клучеви
го рангираме црниот петок

SE рангирање (20% попуст)

СЕ рангирање е сеопфатна платформа базирана на облак, прилагодена за бизниси, професионалци за оптимизација и дигитални агенции кои сакаат да ја подобрат нивната онлајн видливост и веб сообраќај. Нуди широк спектар на алатки за оптимизација, вклучително и следење на позицијата на клучни зборови, анализа на конкурентите, следење на повратните врски и ревизија на веб-страница на и надвор од страницата. Познат по својот кориснички интерфејс и точноста на податоците, СЕ рангирање се издвојува по својата прифатлива цена дизајнирана да одговара на секој буџет. Овој црн петок/сајбер понеделник, СЕ рангирање нуди 20% попуст на сите годишни планови за претплата, обезбедувајќи им на бизнисите можност да ја искористат моќта на увидите водени од податоци и значително да ја подобрат својата стратегија за оптимизација. Не е потребен промотивен код - вашата персонализирана понуда чека на наплатата.
 • Детали за понудата: Попуст до 20%.
 • Валиден датум: 17 ноември 2023 - 4 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за рангирање на SE
getresponse црн петок продажба

GetResponse (40% попуст)

GetResponse, водечка алатка за маркетинг и автоматизација на е-пошта напојувана со вештачка интелигенција, нуди ексклузивни зделки овој Црн петок/Сајбер понеделник. GetResponse е вашата се-во-едно маркетинг платформа, која обезбедува кориснички интерфејс, напредни опции за сегментација и извонредни стапки на испорака. Со вграден CRM, креатор на целни страници и решение за вебинари, оваа платформа е вашата крајна алатка за негување на потенцијални клиенти и поттикнување на продажбата. Овој црн петок, GetResponse се нуди до 40% попуст доживотно на нивните е-пошта маркетинг планови. Новите сметки и надградбите на сметките можат да обезбедат доживотен попуст од 15%, а кога се комбинираат со попуст од две години, корисниците можат да добијат до 40% доживотен попуст. Дознајте повеќе за оваа зделка.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка GetResponse
брево лого

Brevo (50% попуст)

Брево (поранешен Sendinblue), водечка маркетинг платформа се-во-едно, им дава овластување на бизнисите да поттикнуваат робусни односи со клиентите. Искористување на напредна вештачка интелигенција, Брево нуди персонализирани кампањи за е-пошта, СМС пораки и маркетинг автоматизација. Неговите уникатни продажни точки се неговите кориснички алатки за дизајн, робусната аналитика и бесплатното ниво за стартапи. БревоЦената на 's се заснова на бројот на е-пораки што ги испраќате месечно, а не на тоа колку претплатници имате. Овој црн петок, Брево нуди 50% попуст на новите сметки за првите 12 месеци од услугата (применливо за Starter и Premium плановите). Побрзајте, бидејќи оваа ексклузивна зделка е достапна само за првите 500 клиенти. Со Брево, бизнисите можат да обезбедат беспрекорно ангажирање на клиентите, позиционирајќи се за незаменлив раст и успех овој Црн петок/Сајбер понеделник. Дознајте повеќе за оваа зделка овде.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: БРЕВОПЕТОК50
Добијте го овој договор за Брево
dlick funnels црн петок

ClickFunnels (44% попуст)

Овој црн петок/сајбер понеделник, насочете го вашиот онлајн маркетинг ClickFunnels, врвната алатка за продажна инка која нуди унифицирана платформа за сите ваши продажни потреби. Со клучните карактеристики како целни страници, вебинари, автоматско одговарање и количка за купување, креирајте продажни инки од професионален степен користејќи го неговиот интуитивен интерфејс со влечење и спуштање - не е потребно знаење за кодирање. Неговата единствена продажна точка е управување со сите делови од вашиот продажен процес на едно место, заштедувајќи време и зголемувајќи ги стапките на конверзија. Како дел од нивниот договор на крајот на ноември, ClickFunnels нуди пакет со голем попуст. Придружете се на нивната бесплатна веб-класа од ко-основачот Расел Брансон, кој покажува како да ја клонирате докажаната инка на вашиот конкурент во внатрешноста на ClickFunnels софтвер. Плановите започнуваат од 127 УСД/месечно (Заштедете 240 УСД/година). Пријавете се сега за да го развиете вашиот бизнис.
 • Детали за понудата: Попуст до 44%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за ClickFunnels

Кајаби (50% попуст)

Ослободете го потенцијалот на вашиот онлајн образовен потфат со Кајаби, сеопфатна платформа која го поедноставува создавањето на содржина и маркетингот. Со Кајаби, можете да уживате во приспособливи шаблони, автоматизиран маркетинг, сеопфатна аналитика, беспрекорни интеграции и контролна табла погодна за корисниците. Неговата уникатна функционалност сè-во-едно им овозможува на бизнисите да создаваат, продаваат и продаваат онлајн курсеви во една платформа. Искористете ја зделката Black Friday / Cyber ​​Monday, каде што сите Кајаби плановите се 50% попуст - попуст што ви заштедува 24 долари месечно, намалувајќи ја цената на само 12 долари месечно. Не ја пропуштајте оваа можност да го подигнете вашиот бизнис со курсеви преку Интернет Кајаби.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа понуда за Кајаби

LearnWorlds (39% попуст)

ДознајтеСвети, иновативна платформа за онлајн курсеви, нуди непобедлива зделка Црн петок/Сајбер понеделник. Познат по своите приспособливи, интерактивни и социјални искуства за учење, ДознајтеСвети е менувач на играта во индустријата за е-учење. Нејзините истакнати карактеристики вклучуваат сеопфатни алатки за развој на курсеви, вградена функција за градење заедница и напредна аналитика за следење на напредокот на учениците. Корисничкиот интерфејс на платформата, неговата способност за продажба на курсеви за повеќе валути и обемните карактеристики за е-трговија ја прават омилена меѓу едукаторите ширум светот. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ги предностите на рамниот попуст од 39% на сите планови, намалувајќи ја вашата месечна претплата на само 19.99 долари. Не ја пропуштајте оваа можност да го подигнете вашето искуство со е-учење ДознајтеСвети.
 • Детали за понудата: Попуст до 39%.
 • Валиден датум: 16 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на LearnWorlds

Може да се научи (40% попуст)

Учени, истакната платформа во индустријата за е-учење, нуди извонреден договор Black Friday/Cyber ​​Monday со попуст до 40%. Оваа иновативна алатка им овозможува на корисниците лесно да креираат и продаваат онлајн курсеви кои се целосно приспособливи. Главните карактеристики вклучуваат продажни страници прилагодени, беспрекорна интеграција на веб-страници и напредни опции за дизајнирање курсеви. Со својот кориснички интерфејс, робусна аналитика за следење на напредокот на учениците, сеопфатни опции за плаќање и повеќејазична поддршка, Учени ве опремува со се што ви треба за да го трансформирате вашето знаење во просперитетен онлајн бизнис. Искористете ја оваа можност по цена од само 351 долари годишно.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 17 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: MC-BLACKFRIDAY2023-PRO
Добијте ја оваа зделка што може да се научи

Thinkific (50% попуст)

Размислен, сеопфатна онлајн-платформа за курсеви, нуди неодолив договор за Црн петок/Сајбер понеделник. Отклучете го потенцијалот на вашето знаење со Размисленуникатните карактеристики, вклучувајќи приспособлив дизајн на курсеви, алатки за ангажирање на студентите, беспрекорна интеграција со маркетинг и деловни алатки, стабилно управување со студентите и можности за хостирање на мултимедијални содржини. Оваа празнична сезона, воспитувачите и бизнисите можат да добијат попуст од 50% на сите планови, намалувајќи ја цената на само 12 долари/месечно, што резултира со месечна заштеда од 24 долари. Не ја пропуштајте оваа златна можност да ги подобрите вашите искуства за учење Размислен.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа промислена зделка

ActiveCampaign (40% попуст)

ActiveCampaign, водечка алатка за маркетинг и автоматизација на е-пошта, нуди феноменален договор Black Friday/Cyber ​​Monday оваа година. Познат по своите напредни функции како што се следење на сајтови, следење настани, цели за автоматизација и автоматизација на поделба, ActiveCampaign обезбедува не само маркетинг преку е-пошта, туку и CRM и можности за автоматизација на продажбата. Ова сеопфатно решение им служи на бизнисите од сите големини, подобрувајќи го ангажманот на клиентите и поттикнувајќи раст на бизнисот. Со неверојатен попуст од 40% на сите планови, ова е совршена можност да ги оптимизирате вашите маркетинг напори. Сега можете да ги добивате нивните услуги за само 15 долари/месечно, заштедувајќи ви 25 долари/месечно. Не ја пропуштајте оваа шанса да ги негувате вашите односи со клиентите ActiveCampaign оваа шопинг сезона.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за ActiveCampaign

iContact (80% попуст)

Искористете ја моќта на iContact, врвна алатка за маркетинг и автоматизација на е-пошта дизајнирана да го поттикне вашиот бизнис раст овој Црн петок/Сајбер понеделник. Со iContact, добивате повеќе од едноставно креирање е-пошта без напор и ефикасно управување со контакти. Нуди уникатни карактеристики како пристап за повеќе корисници, тестирање за поделба на A/B и интеграција на Salesforce кои навистина го издвојуваат. Сега со попуст од 80%, можете да отклучите iContactНапредните можности за автоматизација на само 5 долари/месечно за првите 6 месеци. Не ја пропуштајте оваа можност да ги насочите вашите маркетинг процеси и да ја вклучите публиката поефикасно iContact.
 • Детали за понудата: Попуст до 80%.
 • Валиден датум: 1 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: ПАД5
Добијте ја оваа зделка за iContact

Mailerlite (33% попуст)

Ослободете го вашиот маркетинг потенцијал овој Црн петок/Сајбер понеделник со mailerlite, водечка алатка за маркетинг и автоматизација на е-пошта позната по својата едноставност и моќни карактеристики. Оваа корисничка платформа, совршена за стартапи и мали бизниси, овозможува создавање професионални билтени без напор. Вклучува богат уредувач на текст, градител на целни страници, приспособувач на скокачки прозорци и напредна аналитика. На овој настан за мега продажба, mailerlite нуди неверојатни 90% попуст за вашиот прв месец. Пријавете се пред 7 декември за 90% попуст на првиот месец од кој било месечен план или земете годишен напреден план за 33% попуст во текот на целата година (тоа е еквивалентно на 4 месеци бесплатно)! Дознајте повеќе за оваа зделка овде.
 • Детали за понудата: Попуст до 33%.
 • Валиден датум: 16 ноември 2023 - 7 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на MailerLite

TypeForm (40% попуст)

Ослободете ја моќта на иновативната алатка за онлајн маркетинг овој црн петок. Типформа, познат по тоа што го револуционизира собирањето податоци преку трансформирање на редовните форми во интересни, интуитивни разговори, нуди неверојатни 40% попуст на сите планови. Со намалената продажна цена од само 15 УСД/месечно, заштедувате 25 УСД/месечно. Неговите карактеристики, вклучувајќи приспособливи шаблони, логички скокови за персонализирани патувања на корисниците и длабинска аналитика, го издигнуваат ангажманот на клиентите на нови височини. Познат по својата разновидност и беспрекорна интеграција со популарните платформи, Типформа ви овозможува да креирате што било од квизови до анкети. Овој сајбер понеделник, подгответе се да искусите повисоки стапки на одговор и да стекнете проникливи податоци со него Типформа.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за типформа

Семруш (30% попуст)

Овој црн петок/Сајбер понеделник, подигнете ја вашата стратегија за дигитален маркетинг со Семнуш, водечка алатка за оптимизација во светот. Семнуш им дава овластување на бизнисите да го оптимизираат своето онлајн присуство преку сеопфатно истражување на клучни зборови, анализа на конкурентите, ревизии на сајтови и алатки за маркетинг на социјалните медиуми и содржина. Со лесен за користење интерфејс и обемни податоци за над 140 милиони домени, Семнуш дава функционални увиди за да се постигнат резултати. Искористете ја нивната зделка за Црн петок, која нуди попуст од 30% на сите планови и добивате 3 месеци ContentShake AI бесплатно кога ќе купите три месеци Semrush PRO!
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 15 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на Семруш
appsumo црн петок продажба

AppSumo (10% попуст)

AppSumo, водечки пазар за доживотни зделки на saas, ви носи непобедливи зделки за Црн петок/Сајбер понеделник за да го поттикне вашиот бизнис раст. Тоа е куриран пазар кој нуди доживотни зделки за онлајн алатки, услуги и софтвер. AppSumo партнери со врвни технолошки и софтверски компании, овозможувајќи ви да заштедите илјадници долари. Еве ги AppSumo's 10% попуст на доживотни зделки овој црн петок:
 1. Седници (Доживотна зделка од 59 долари) - Создадете и хостирајте извонредни видео искуства со кои се соочуваат клиентите со една платформа погодна за корисниците
 2. Depositphotos (Доживотна зделка од 39 долари) - Резервирајте слики со премиум акции пред да биде предоцна
 3. Акубамаил (Доживотна зделка од 79 долари) - Развијте го вашиот бизнис со кампањи за е-пошта и целни страници со висока конверзија
 4. Robomotion RPA (Доживотна зделка од 99 долари) - Автоматизирајте ги повторувачките и интензивни рачни задачи со податоци со лесни за употреба RPA ботови
 5. ФУЗЕБЕЗ (Доживотен договор од 79 долари) - Рационализирајте ја соработката и внатрешното управување со проекти со оваа платформа за соработка со клиенти
 6. WebWave (Доживотна зделка од 69 долари) - Изградете професионални, сопствени веб-локации прилагодени на кој било клиент без да морате да кодирате
 7. SEOcrawl (Доживотна зделка од 19 УСД) - Создавајте извештаи за оптимизација што можат да се применат со вашата конзола за пребарување и Google Податоци за аналитика
 8. TruConversion (Доживотна зделка од 69 долари) - Лесно следење и оптимизација на инка со топлински мапи, снимање сесии и аналитика на форми
 9. СУПЕРМАШИНА (Доживотен договор од 79 долари) - Создавајте фотографии, уметност и слики со најновата технологија за вештачка интелигенција
 10. Voilà (Доживотен договор од 29 долари) - Создадете висококвалитетна содржина и зајакнете ја вашата продуктивност со личен асистент напојуван со вештачка интелигенција
 11. Окоја (Доживотна зделка од 69 долари) - Надградете ја вашата стратегија за маркетинг содржина со платформа се-во-едно напојувана со вештачка интелигенција
 12. Закопчана (Доживотна зделка од 79 долари) - безбедно управувајте со вашите клиенти, документи и проекти со вашиот сопствен брендиран клиентски портал
 13. БИГВУ (Доживотна зделка од 69 долари) - Забрзајте како снимате видеа со скрипти со вештачка интелигенција, титлови, аналитика и мобилен телепромптер
 14. Блокатор на измама (Доживотна зделка од 49 долари) - Спречете ги лажните и случајните кликови да го исцрпат вашиот Google Трошат за реклами
 15. AppMySite (Доживотна зделка од 59 долари) - Користете го овој создавач на апликации без код за да изградите апликации за Android и iOS за неколку минути
 16. Виста Социјал (Доживотна зделка од 59 долари) - Управувајте со објавувањето на социјалните медиуми, ангажманот, аналитиката и повеќе - сето тоа на едно место
 17. Брилијантни директориуми (Доживотен договор од 89 долари) - Стартувајте, управувајте и монетизирајте ја вашата сопствена веб-страница за членство за да доминирате на вашиот пазар
 18. Консолто (Доживотна зделка од 59 долари) - Зголемете ги далечинските состаноци со клиентите преку видео разговор, закажување состаноци, пораки и аналитика
 19. Содржински простор (Доживотна зделка од 79 УСД) - Зголемете го органскиот сообраќај на оптимизација за неколку минути со оптимизатор на содржина напојуван со вештачка интелигенција
 20. VBOUT (Доживотна зделка од 79 долари) - Максимизирајте го досегот на клиентите и поттикнете конверзии со моќна платформа за маркетинг автоматизација
 21. Сторипрес - Плус ексклузивен (Доживотна зделка од 89 долари) - Користете систем за управување со содржина сè-во-едно за да изградите и управувате со дигитална публикација
 22. Оримон.ai (Доживотна зделка од 69 долари) - Изградете и распоредете го вашиот чет-бот со вештачка интелигенција сличен на ChatGPT што овозможува продажба за помалку од 2 минути
 23. Дифузија на логото (Доживотна зделка од 39 долари) - Создадете неверојатни логоа и графика за неколку секунди со оваа дизајнерска платформа со ВИ
 24. Дезигн (Доживотна зделка од 49 долари) - Создадете графички дизајни со студио за дизајн погодно за почетници преполно со над 15 алатки
 25. Пакет Netpeak Spider & Checker (Доживотна зделка од 49 долари) - Користете го овој пакет за оптимизација за да добиете функционални увиди и да ги поправите проблемите за да ја оптимизирате вашата веб-страница
 26. Сториад (Доживотен договор од 59 долари) - Зголемете го публицитетот на книгите користејќи интегрирана маркетинг платформа изградена за автори
 27. Пингхом (Доживотна зделка од 59 долари) - Спроведете проверки за време на работа и останете во пресрет на инцидентите со оваа веб-страница и платформата за следење на API
 • Детали за понудата: Попуст до 10%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за AppSumo

Онлајн безбедност и зделки за црн петок VPN

Црниот петок и сајбер понеделникот се најдобри времиња за да добиете неверојатни зделки за онлајн безбедност и алатки за VPN! Еве збирка од некои од најдобрите зделки за складирање облак, менаџер на лозинки и VPN за 2023 година. Ова се само неколку од многуте одлична онлајн безбедност, облак складирање, и VPN зделки кои се достапни за време на црниот петок и сајбер понеделникот. Бидете сигурни да купувате и споредете ги цените за да ја најдете најдобрата зделка за вашите потреби.

pCloud (85% исклучено)

pCloud, врвна услуга Cloud Storage, е позната по својата силна безбедност на податоците, беспрекорно управување со датотеки и компатибилност на сите платформи вклучувајќи ги Windows, Mac, Linux, iOS и Android. Овој црн петок/Сајбер понеделник тие нудат импресивен 85% пониски на нивните животни планови. Можете да го добиете Доживотен план од 500 GB за само 139 долари (оригинално 570 долари) со 500 GB складирање во облак, 500 GB сообраќај на линкови за преземање и 30 дена за обновување на датотеки. Нивните План за животен век од 2 ТБ е достапен за 279 долари (оригинално 1,150 долари) обезбедувајќи складирање на облак од 2 ТБ, сообраќај на линкови за преземање 2 ТБ и 30 дена за обновување на датотеки. На крај, на План за животен век од 10 ТБ сега е 890 долари, намалена од 6,000 долари, нуди складирање на облак од 10 TB, сообраќај на линкови за преземање 10 TB и 30 дена за обновување на датотеки. Овој црн петок може да постигнете и доживотен пакет „зачувување во облак + шифрирање + заштита со лозинка“ со голем попуст. Со pCloudУникатната политика за приватност со нула знаење и плановите за доживотно складирање, обезбедуваат вашите податоци да останат безбедни и секогаш достапни.
 • Детали за понудата: Попуст до 85%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Земи го ова pCloud договор

LastPass (30% попуст)

LastPass, водечкиот менаџер за лозинки во индустријата, познат по своите робусни дигитални безбедносни карактеристики, нуди непропустлив договор овој Црн петок/Сајбер понеделник. Подобрете ја вашата онлајн безбедност со LastPassклучните карактеристики, вклучувајќи генерирање лозинка, автоматско пополнување, шифрирано складирање во свод и беспрекорен повеќе уред sync. Истакнатите карактеристики вклучуваат автентикација со два фактори за дополнителна заштита и можност за безбедно споделување лозинки. Сега, со попуст од 30% на плановите за Premium, Family, Teams и Business сметки, можете да ги обезбедите сите ваши информации за најавување на едно место со една главна лозинка. Ве молиме имајте предвид, оваа понуда важи само за годишни планови. Надградба со LastPass - никогаш не грижете се за заборавање на лозинки или повторно хакирање.
 • Детали за понудата: Попуст до 30%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за LastPass

Icedrive (40% попуст)

Ицедрив е врвно решение за складирање облак, познато по својата супериорна безбедност, брз пристап и кориснички интерфејси. Со истакнати карактеристики како шифрирање со нула знаење за крајна приватност на податоците, безбедност на Twofish за супериорна заштита и уникатната точка на продажба на плановите за доживотно складирање, Ицедрив поставува високи стандарди во индустријата. Како рентабилно, безбедно и практично решение, тој одговара и на личните и на деловните потреби за дигитално складирање. Овој црн петок/сајбер понеделник, Ицедрив нуди огромни попусти на нивните премиум планови за доживотно складирање на облак. Планот од 1 ТБ е 249 долари еднократна доживотна исплата, и колосалното складирање од 10 TB за 749 долари доживотно. Искусете ја иднината на складирањето облак со Icedrive.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Icedrive
sync.com зделка за црн петок

Sync.com (25% исклучено)

Sync.com, водечка алатка за складирање облак, нуди безбедни, приватни решенија за складирање за бизниси и поединци. Овој црн петок/Сајбер понеделник, зграпчете една од нивните ексклузивни зделки - добијте $ 100 исклучено на 6TB Solo Professional план или $ 100 исклучено на планот Teams Unlimited со користење на купонскиот код SAVE100. Искуство Syncшифрирано споделување датотеки од крај до крај, автоматска резервна копија и syncинг. Со уникатни карактеристики како приватност со нула знаење, усогласеност со GDPR и безбедност 2FA, Sync ја задржува целосната контрола врз вашите податоци. Чувајте, споделувајте и пристапувајте до вашите датотеки од каде било, на кој било уред, со уверување дека вашите податоци се безбедни, безбедни и 100% приватни. Дознајте повеќе за тоа зошто Sync.com е препорачана услуга за складирање облак.
 • Детали за понудата: Попуст до 25%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: ЗАШТЕДИ 100
Земи го ова Sync договор

NordLocker (70% попуст)

НордЛокер, алатка за складирање облак од највисоко ниво, ги заштитува вашите важни датотеки со напредно шифрирање од крај до крај, осигурувајќи дека вашите податоци се безбедни, шифрирани и видливи само за вас. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искусете ја врвната заштита на податоците и удобноста со НордЛокерИнтуитивен, кориснички интерфејс што поддржува syncхронизација на повеќе уреди. Споделувајте датотеки безбедно без да ја загрозувате безбедноста, поддржани од 24/7 поддршка за корисници. Искористете ја оваа специјална понуда од 70% попуст на нивното складирање во облак од 2 TB, сега само 4.69 долари месечно. Отклучете го вашиот безбеден дигитален простор со НордЛокер оваа празнична сезона.
 • Детали за понудата: Попуст до 70%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на NordLocker

RoboForm (35% попуст)

Овој црн петок/Сајбер понеделник, обезбедете го вашиот дигитален живот со Робоформ, напредна алатка за управување со лозинки која обезбедува врвна безбедност. Робоформ се издвојува со својата единствена мултиплатформска поддршка, syncвнесување шифрирани лозинки на сите уреди, како и функции како најавувања со еден клик, безбедно споделување, дигитално наследување и офлајн пристап. Не само што е лесен за користење, туку нуди и неограничено складирање лозинки и за бесплатни и за платени сметки и безбеден генератор на лозинки. Уживајте во беспрекорно онлајн искуство без повеќе проблеми со лозинката. Искористете ја оваа специјална понуда: Добијте 35% OFF на индивидуални и семејни планови и 15% попуст за деловни планови, почнувајќи од 15.50 долари годишно. Направете паметен избор и обезбедете го вашиот дигитален свет со Робоформ.
 • Детали за понудата: Попуст до 35%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за RoboForm

NordVPN (69% попуст)

NordVPN, играч од највисоко ниво во сферата на VPN услугите, е глобално познат по својата огромна безбедност, извонредната брзина и лесен дизајн. Овој црн петок/Сајбер понеделник, тие располагаат со ексклузивен договор 69% ПОПУСТ + 3 месеци бесплатни кога се обврзувате на 2-годишен план. Ова ги намалува вашите месечни трошоци на само $2.99! Пофали со преку 5800 сервери дисперзирани во 60+ земји, NordVPN обезбедува брза и сигурна врска. Тој нуди врвни функции како што се Double VPN за засилена приватност, CyberSec за заштита од сомнителни локации и P2P поддршка за споделување датотеки без напор. Капитализирајте NordVPNСупериорните безбедносни карактеристики на, вклучително и прекинувач за убивање, заштита од истекување на DNS и строга политика за без дневници. Искусете неограничен, безбеден пристап до интернет, заобиколете ги гео-ограничувањата и анонимно прелистувајте на интернет со NordVPN. Не пропуштајте ја нивната продажба за Црн петок/Сајбер понеделник!
 • Детали за понудата: Попуст до 69%.
 • Валиден датум: 18 октомври 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за NordVPN

ExpressVPN (49% попуст)

ExpressVPN, врвна VPN услуга позната по својата брзина, безбедност и доверливост, нуди импресивна мрежа од над 3,000 сервери низ 105 земји. Овој црн петок/сајбер понеделник нуди 12-месечна претплата за само 6.67 долари/месец, со дополнителни 3 месеци бесплатно. Забележителен по своите силни политики за приватност и шифрирање од воен степен, ExpressVPN осигурува дека вашата онлајн активност ќе остане непроверлива, заштитувајќи ги вашите лични податоци од потенцијални закани. Поддржува широк опсег на уреди, нуди неограничен пропусен опсег, деблокира гео-ограничена содржина и овозможува P2P torrenting на сите сервери. Со 24/7 корисничка поддршка и 30-дневна гаранција за враќање на парите, ExpressVPN е суштинска алатка за безбеден и неограничен пристап до интернет.
 • Детали за понудата: Попуст до 49%.
 • Валиден датум: 18 октомври 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за ExpressVPN

Surfshark (86% попуст)

Surfshark, водечки провајдер на VPN во индустријата, познат по својата врвна безбедност на интернет и анонимност, нуди непобедлива зделка на црниот петок. За само 2.21 $ месечно, можете да уживате во 2-годишна претплата со дополнителни ПЕТ месеци бесплатно! Ова не само што ви дава неограничена поддршка на уредот и шифрирање од воен степен, туку вклучува и функции како блокирање реклами и алатка Whitelister што ја заобиколува VPN-врската. Surfshark ја осигурува вашата приватност со својата строга политика за забрана на дневници и нуди неограничен пристап до 15 библиотеки на Netflix и други услуги за стриминг, вклучувајќи го и Дизни+, без оглед на гео-ограничувањата. Со глобална серверска мрежа, неограничен пропусен опсег и податоци, Surfshark обезбедува беспрекорно, безбедно искуство на прелистување, поддржано од 24/7 поддршка на корисниците. Добијте ја оваа неверојатна понуда за VPN од Surfshark, што го прави еден од најприфатливите VPN провајдери достапни овој Црн петок/Сајбер понеделник.
 • Детали за понудата: Попуст до 86%.
 • Валиден датум: 18 октомври 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Surfshark

VyprVPN (25% попуст)

Искусете ја приватноста и безбедноста на интернет како никогаш досега VyprVPN, врвен, разновиден VPN провајдер препорачан од системските администратори на Reddit. Нуди импресивни брзини, над 70 глобални локации на сервери и напредни функции како што е технологијата Chameleon™ VPN, VyprVPN ви овозможува беспрекорно да ги заобиколите рестриктивните мрежи. Овој црн петок, VyprVPN нуди специјална зделка - добијте ја нивната услуга за само 1.81 долари месечно со договор од 36 месеци. Ова вклучува бонус бесплатна година кога купувате 2 години, што претставува заштеда до 81% попуст на нивните стандардни цени. Уживајте во неограничени брзини на веб-локациите за стриминг, шифрирање WireGuard®, персонализиран прекинувач за убивање и неограничено користење податоци. Со 5 симултани врски и цврста политика за нелогирање која е независна ревидирана, VyprVPN е посветена на заштита на вашата приватност. Плус, со 24/7 корисничка поддршка и беспрекорен пристап до Netflix, вашето искуство со стриминг ќе биде второ. Обезбедете го вашиот дигитален живот овој црн петок со VyprVPNдоверливи услуги на.
 • Детали за понудата: Попуст до 25%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка VyprVPN
атлас vpn црн петок договор

Atlas VPN (86% попуст)

Атлас VPN, робусна алатка за сајбер безбедност, на корисниците им обезбедува шифриран и приватен пристап до интернет, обезбедувајќи оптимална безбедност и анонимност на интернет. Нудејќи клучни карактеристики како што се безбедно прелистување, маскирање на IP и неограничен глобален пристап до содржината, Атлас VPN се издвојува со своето уникатно следење на прекршување на податоци и прифатлива премиум верзија. Овој црн петок/сајбер понеделник, Атлас VPN нуди непобедлива зделка до 86% попуст на сите планови. Нивниот 2-годишен план е достапен за само 1.64 долари месечно, со дополнителен бонус од 6 БЕСПЛАТНИ месеци. Искусете безбеден и брз интернет заштитен со VPN на неограничени уреди, без евиденција, откривање истекување податоци и поддршка за P2P. Изберете од 750+ сервери низ 37 земји ширум светот и уживајте во стриминг со 4k Атлас VPNнапредни безбедносни протоколи и кориснички интерфејс. Обезбедете го вашето онлајн присуство денес со Атлас VPNе исклучителна зделка.
 • Детали за понудата: Попуст до 86%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 3 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка Atlas VPN

CyberGhost (84% попуст)

Овој црн петок, CyberGhost VPN, водечка алатка позната по силната безбедност на податоците и приватноста на корисниците, нуди извонреден попуст од 84% плус 3 месеци бесплатни на својот 2-годишен план. За дури 2.03 долари месечно, можете да уживате во плејада функции, вклучувајќи неограничен глобален пристап до содржината, шифрирање од воен степен и политика за нула дневници. Овој договор исто така вклучува CyberGhost ID Guard за заштита од загуба на податоци, бесплатен пристап до серверите No-Spy, CyberGhost Заштита на приватноста за скриени поставки за приватност на уредите со Windows и Boxcryptor за дополнителна безбедност на складирањето облак. CyberGhostУникатните точки на продажба се неговата VPN врска со еден клик, автоматскиот прекинувач за убивање и можноста за заштита на до 7 уреди истовремено. Со сервери во над 90 земји, CyberGhost обезбедува анонимно прелистување со голема брзина. Искористете ја оваа можност за да ја преземете контролата врз вашата приватност на интернет со CyberGhostзделки на Black Friday/Cyber ​​Monday.
 • Детали за понудата: Попуст до 84%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за CyberGhost
приватен пристап до интернет PIA црн петок vpn договор

Приватен пристап до Интернет (83% попуст)

Овој црн петок/Сајбер понеделник, подобрете ја вашата дигитална приватност со Приватен интернет пристап, врвна VPN алатка пофалена за своите робусни безбедносни карактеристики. Со политика без дневници, неограничен опсег и мрежа од над 35,000 сервери низ 77 земји, PIA обезбедува беспрекорно искуство во прелистувањето. Имено, овозможува истовремено поврзување со 10 уреди, а неговата интегрирана технологија за блокирање реклами, тракер и малициозен софтвер ве чува безбедни од закани преку Интернет. За оваа шопинг сезона, PIA нуди непобедлива зделка од 83% заштеда и 2 години + 4 месеци БЕСПЛАТНО, вклучувајќи 1 година шифрирање на Boxcryptor без трошоци. Заштитете ја вашата приватност и заштедете пари со PIA, а истовремено отклучувајте гео-ограничена содржина.
 • Детали за понудата: Попуст до 83%.
 • Валиден датум: 16 ноември 2023 - 7 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка за приватен пристап до Интернет

Нортон (78% попуст)

Нортон е глобално признат софтвер за сајбер-безбедност, кој нуди до 78% попуст на својот пакет производи овој Црн петок/Сајбер понеделник. Обезбедува напредна заштита од малициозен софтвер, ransomware и фишинг, обезбедувајќи безбедни онлајн трансакции и приватност. Со широк спектар на решенија како што се Нортон 360, Нортон Антивирус плус, Нортон Безбедна VPN, Нортон 360 за гејмери ​​и Нортон Мобилна безбедност, таа се грижи за различните потреби за сајбер-безбедност. Уникатните карактеристики вклучуваат заштита од кражба на идентитет LifeLock, родителски контроли и капацитети за резервна копија во облак. Доверба Нортон за робустен, лесен за користење дигитален безбедносен систем.
 • Детали за понудата: Попуст до 78%.
 • Валиден датум: 16 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор на Нортон

Tresorit (50% попуст)

Обезбедете ги вашите податоци овој Црн петок/Сајбер понеделник со Tresorit, ултра безбедно, швајцарски базирано решение за облак резервна копија. Познат по шифрирањето од крај до крај, приватноста со нула знаење и усогласеноста со GDPR, Tresorit обезбедува вашите податоци да останат приватни и безбедни. Искористете ги придобивките од нивното лесно споделување, далечинскиот пристап до датотеки и функциите за автоматска резервна копија што ќе ги насочат вашите деловни операции и ќе ја зајакнат безбедноста на вашите податоци. Со 50% попуст на индивидуалните планови, уживајте во силната услуга по продажна цена од 6 $/месечно, заштедувајќи ви 24 $/месечно. Доверба Tresorit да ја подигнете вашата приватност оваа празнична сезона.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 29 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Tresorit

Box.com (25% попуст)

кутија.com, пионерска платформа за складирање облак, е ваш сигурен партнер за безбедно споделување датотеки, соработка и потреби за складирање. Употреба на ажурирања во реално време, контрола на верзијата и беспрекорна интеграција со популарни алатки како Office 365 и Google Работен простор, ја зајакнува ефикасноста и продуктивноста. Неговите посебни карактеристики вклучуваат напредна безбедност, заштита на податоци од типот на претпријатие и интуитивен кориснички интерфејс. Овој црн петок/Сајбер понеделник, сите кутија.com плановите се достапни со попуст од 25%, намалувајќи ги месечните трошоци на само 10 долари, нудејќи ви месечни заштеди од 15 долари. Не ја пропуштајте оваа шанса да ги подобрите вашите деловни операции со кутија.com.
 • Детали за понудата: Попуст до 25%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Box.com

BitDefender (50% попуст)

BitDefender, глобално признат титан за сајбер-безбедност, нуди договор за Црн петок/Сајбер понеделник што не сакате да го пропуштите. Со незаменливи перформанси и иновативни автоматски ажурирања, BitDefender обезбедува силна заштита од сите сајбер закани, како што се вируси, малициозен софтвер и откуп. Се одликува со повеќеслојна заштита од откуп, VPN услуги и напредни родителски контроли. Овој црн петок/Сајбер понеделник, обезбедете ги вашите дигитални средства со 50% попуст на сите BitDefender планови. Со само 10 долари годишно, заштедувате 20 долари годишно, што го прави ова совршена можност за подобрување на вашата онлајн безбедност. Застанете стража со BitDefender, вашата најдобра линија на одбрана во дигиталниот свет.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 9 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Bitdefender

Kaspersky (50% попуст)

Обезбедете го вашиот дигитален живот овој Црн петок/Сајбер понеделник со Kaspersky, водечка онлајн безбедносна алатка позната по своето напредно откривање закани и заштита во реално време. Познат по својата компатибилност со повеќе уреди, Kaspersky заштитни мерки од мноштво закани, истовремено обезбедувајќи ја вашата приватност и лични податоци да останат недопрени. Уживајте во силни родителски контроли и ефикасно управување со лозинка со попуст од 50%, со сите планови до само 38.49 долари годишно. Искористете ја оваа можност за да ги зајакнете вашите онлајн трансакции и податоци со Kasperskyнеспоредливи безбедносни решенија.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте ја оваа зделка на Kaspersky
IPVanish

iPVanish (81% попуст)

Овој црн петок/Сајбер понеделник, обезбедете ја вашата приватност на интернет со IPVanish, водечка VPN услуга која нуди попуст од 81% на сите планови. За само 2.49 долари/месец + 3 бесплатни месеци, уживајте во моќно шифрирање, заштита од хакери и трети страни и неограничен пристап до интернет со преку 1,600 сервери на 75+ локации ширум светот. IPVanishПолитиката за нула дневници и неограничениот пропусен опсег го прават најдобриот VPN за пренос, прелистување и многу повеќе. Заштедете 20 УСД/месечно и отклучете го потенцијалот на интернетот со оваа понуда со ограничено време.
 • Детали за понудата: Попуст до 81%.
 • Валиден датум: 7 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за IPVanish

Совршена приватност (50% попуст)

Совршена приватност, престижната VPN алатка позната по своите робусни безбедносни карактеристики, нуди непобедлива зделка Црн петок/Сајбер понеделник. Со 50% попуст на сите планови, сега можете да уживате во неограничени симултани врски, заштита од истекување на IP и напредно шифрирање за само 12 долари/месец, заштедувајќи ви 24 долари секој месец. Извонредните функции како NeuroRouting, кој користи вештачка интелигенција за оптимален избор на сервер и TrackStop, кој ја филтрира несаканата содржина, прават Совршена приватност суштинска алатка за обезбедување апсолутна анонимност на интернет. Добијте ја оваа зделка и обезбедете ја вашата приватност без компромиси.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој совршен договор за приватност
привадовпн

PrivadoVPN (88% попуст)

PrivateVPN, водечка алатка за подобрување на приватноста, нуди непобедлива зделка Црн петок/Сајбер понеделник. Уживајте во безбеден, приватен пристап до интернет со клучните функции како што се супербрзи сервери, политика за нула дневници и робусно шифрирање на податоците. PrivateVPNМрежата поддржана од P2P нуди 12 бесплатни локации, неограничен пропусен опсег и до десет истовремени врски, што го прави вашето онлајн искуство безбедно и неограничено. Овој црн петок/сајбер понеделник, уживајте во неверојатни 88% попуст на сите планови, намалувајќи ја цената на само 1.99 долари/месец, нудејќи ви значителна заштеда од 10 долари/месечно. Обезбедете ја вашата дигитална приватност со PrivateVPN.
 • Детали за понудата: Попуст до 88%.
 • Валиден датум: 1 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за PrivadoVPN
протонппн

ProtonVPN (60% попуст)

ProtonVPN, високо безбедната VPN алатка со седиште во Швајцарија, нуди непобедлива зделка Црн петок/Сајбер понеделник. Угостителство за оние кои се свесни за приватноста, ProtonVPN може да се пофали со робусно шифрирање, политика без дневници и спречување на истекување на DNS за да ги задржи вашите онлајн активности приватни. Со уникатната технологија Secure Core која го насочува сообраќајот низ повеќе сервери и можноста за деблокирање на гео-ограничена содржина, добивате неспоредлива дигитална слобода. Сега, сите овие функции се достапни со неверојатни 60% попуст на плановите за VPN, намалувајќи ја цената на само 3.99 УСД/месец, заштедувајќи ви 180 долари годишно. Истражете го дигиталниот свет безбедно, приватно и без ограничувања со ProtonVPN.
 • Детали за понудата: Попуст до 60%.
 • Валиден датум: 2 ноември 2023 - 4 декември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за ProtonVPN
ivacy vpn

Ivacy VPN (87% попуст)

Преземете ја одговорноста за вашата онлајн безбедност овој Црн петок/Сајбер понеделник со Ivacy VPN, водечко решение за сајбер безбедност. Нуди 256-битна шифрирање од воено одделение, Ivacy VPN обезбедува широка онлајн заштита и неограничен пристап до интернет. Со преку 3500 сервери на 100+ локации низ целиот свет, можете да уживате во беспрекорни, брзи врски и иновативни функции како што се поделени тунели, безбедно преземање и политика со нула дневник. Сега, со неверојатна зделка на црниот петок, можете да заштедите 87% од сите планови, намалувајќи ја цената на само 1.33 долари/месец, што е огромна заштеда од 10 долари/месечно. Обезбедете го вашиот онлајн свет со Ivacy VPN по непобедлива цена.
 • Детали за понудата: Попуст до 87%.
 • Валиден датум: 4 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за VPN на Ivacy

Продуктивност и алатки за вештачка интелигенција зделки за Црн петок и сајбер понеделник

Црниот петок и сајбер понеделникот се совршени времиња за да се снабдите со алатките и апликациите за продуктивност што ви се потребни за да ја завршите работата! Еве колекција од некои од најдобрите зделки за продуктивност за 2023 година. Ова се само неколку од многуте одлични зделки за продуктивност што се достапни за време на црниот петок и сајбер понеделникот. Бидете сигурни да купувате и споредете ги цените за да ја најдете најдобрата зделка за вашите потреби.

јаспис.ai црн петок договор

Jasper.ai (70% попуст)

Јаспер.ai ја трансформира областа на создавање содржина со својата напредна алатка за пишување со вештачка интелигенција. Искористувајќи го машинското учење, оваа динамична платформа генерира висококвалитетна, убедлива копија што го подобрува ангажманот и конверзиите. Покрај изготвувањето блог постови, помага и во развивање рекламни кампањи и содржина за маркетинг преку е-пошта. Уникатен во неговата способност да го разбере контекстот, тонот и стилот, тој одговара на различни потреби на индустријата, обезбедувајќи персонализирана содржина веднаш. Овој сајбер понеделник, Јаспер.ai нуди огромен попуст на својот план Boss Mode. Само за $2,181 999 долари, добивате 1.2 МИЛИОНИ зборови. Тоа значи дека можете да генерирате илјада блог постови од 1,200 зборови со едноставен клик! Оваа неверојатна зделка доаѓа со мноштво дополнителни бонуси што не можете да си дозволите да ги пропуштите. Надополнете ја вашата стратегија за содржина со Јаспер.ai, вашиот сè-во-едно асистент за содржина со вештачка интелигенција.
 • Детали за понудата: Попуст до 70%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Jasper.ai

Fiverr (10% исклучено)

Fiverr, водечки глобален пазар за хонорарци, е платформата за претприемачи кои сакаат да се поврзат со квалификувани freelancerи во различни области. Нудејќи широк спектар на услуги, од графички дизајн до дигитален маркетинг, Fiverr е познат по безбедни трансакции, исплатливи пакети и платформа погодна за корисниците. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете го Fiverrглобален базен на таленти за да го зголемите вашиот бизнис ефективно и достапно. FiverrСвирките на 's започнуваат од само 5 долари, покривајќи услуги како што се гласовни пораки, преводи, дизајн на лого и многу повеќе. Користете го промотивниот код INSIDERFIVERR10 за да добиете 10% попуст на вашата прва нарачка.
 • Детали за понудата: Попуст до 10%.
 • Валиден датум: 14 ноември 2023 - 1 декември 2023 година
 • купони законик: ИНСАЈДЕРFIVERR10
Земи го ова Fiverr договор
копиран црн петок договор

Copymatic (40% попуст)

Copymatic AI, револуционерна алатка за пишување со вештачка интелигенција, е поставена да го трансформира создавањето содржина. Искористувајќи ја вештачката интелигенција, таа брзо и ефикасно генерира висококвалитетна, погодна за оптимизација и привлечна содржина. Клучните карактеристики на софтверот вклучуваат изготвување објави на блогови, генерирање содржина на социјалните медиуми и создавање кампањи за е-пошта. Она што ја издвојува Copymatic AI е неговата способност да имитира стилови на пишување слични на човекот, да ви заштеди време и да се прилагодува на различни формати на содржина. Овој црн петок/Сајбер понеделник, нурнете во иднината на создавање содржина со Copymatic AI. Плус, уживајте доживотен попуст од 40% на кој било Copymatic план користејќи го кодот BF40. Искористете ја оваа можност да искусите иновативно пишување содржини без проблеми.
 • Детали за понудата: Попуст до 40%.
 • Валиден датум: 24 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: БФ40
Добијте го овој договор за копирање со вештачка интелигенција

ProWritingAid (50% попуст)

ProWritingAid е вашиот ефикасен тренер за пишување во џеб. Овој напреден асистент нуди сеопфатни граматички проверки, предлози за стилови и откривање плагијат. Се истакнува во анализата на читливоста, елиминирањето на клишеата и обезбедувањето длабински извештаи за подобрување на вашиот стил на пишување. Беспрекорно интегрирање со Chrome, Firefox, Safari, Edge, Google Документи и Microsoft Office, ProWritingAid го претпочитаат повеќе од 2 милиони автори, уредници, автори на пишување, студенти и професионалци. Овој црн петок/сајбер понеделник, отклучете го вашиот потенцијал со специјалната зделка LIFETIME за 199.50 долари, целосни 50% попуст од редовната цена од 399 долари. Алтернативно, одлучете се за годишниот план со почеток од 39.50 УСД. Овие еднократни плаќања ги вклучуваат сите идни ажурирања. Направете вашите зборови да работат попаметно, а не потешко, со ProWritingAid.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 14 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за ProWritingAid

Quillbot (50% попуст)

QuillBot, иновативна алатка за пишување со вештачка интелигенција, нуди договор без преседан Црн петок/Сајбер понеделник. Со својот напреден мотор за парафраза и повеќекратни режими на пишување, го трансформира вашето пишување, задржувајќи го оригиналното значење додека ги реструктуира речениците. Неговата уникатна карактеристика Thesaurus го прави разноврсна алатка за студенти, професионалци и креатори на содржини кои сакаат да заштедат време и да го подобрат квалитетот на пишувањето. Сега со 50% попуст од премијата, можете да го револуционизирате вашето пишување за само 2 $/месец. Не ја пропуштајте оваа можност да го надградите вашето пишување со QuillBot.
 • Детали за понудата: Попуст до 50%.
 • Валиден датум: 20 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: BFCM50
Добијте ја оваа понуда за QuillBot

Writesonic (20% попуст)

Искусете ја иднината на создавањето содржини со Writesonic, напредна алатка за пишување со вештачка интелигенција која го револуционизира начинот на кој бизнисите генерираат содржина. Од идеи за блог до создавање реклами, описи на производи, па дури и написи со целосна должина, сè е напојувано со вештачка интелигенција, обезбедувајќи врвна точност и креативност. Овој црн петок/сајбер понеделник, Writesonic нуди револуционерна зделка од ЕКСТРА 20% попуст на своите годишни планови, намалувајќи ја цената на само 13 долари/месечно. Обезбедете ја вашата заштеда од 24 УСД/месечно и дајте му супермоќ на вашето пишување Writesonic. Дознајте повеќе за оваа зделка.
 • Детали за понудата: Попуст до 20%.
 • Валиден датум: 4 ноември 2023 - 27 ноември 2023 година
 • купони законик: BFCM20
Добијте го овој договор за Writesonic

Pabbly Connect (80% попуст)

Зголемете ја вашата продуктивност со Pabbly Connect, иновативна алатка која ја револуционизира автоматизацијата на работниот тек. Со беспрекорна интеграција со 1000-ти Apis и апликации, ја елиминира потребата од знаење за кодирање. Искусете во реално време syncхронизација, повици во повеќе чекори, условна логика, неограничени работни текови, напредно рутирање, веб-куки и инстант активирања за оптимизирано управување со задачи. Овој црн петок/Сајбер понеделник, искористете ја можноста да ја револуционизирате вашата продуктивност со попуст од 80% на сите нивни LIFETIME планови. Сега е достапен за еднократна исплата од 249 УСД + ексклузивни бонуси, заштедувате стотици долари секој месец. Не ја пропуштајте оваа зделка за да го отклучите вашиот потенцијал за продуктивност Pabbly Connect - многу поевтина алтернатива на Запиер.
 • Детали за понудата: Попуст до 80%.
 • Валиден датум: 4 ноември 2023 - 30 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Pabbly Connect

Udemy (90% попуст)

Udemy, глобално призната онлајн платформа за учење, нуди огромна продажба на Црн петок/Сајбер понеделник. Со каталог од над 130,000 курсеви подучени од индустриски професионалци, тие опслужија над 24 милиони студенти и безброј компании ширум светот. Годинава нудат до 90% попуст на избраните курсеви, вклучувајќи WordPress, почнувајќи од само 9.99 долари. Продажбата се протега и на други курсеви за оптимизација, блогирање, развој на веб и дизајн. Секое купување курсеви ви овозможува доживотен пристап, овозможувајќи ви да учите со свое темпо во вашиот сопствен простор. Со Udemy, вие не купувате само курс; вие инвестирате во вашата иднина.
 • Детали за понудата: Попуст до 90%.
 • Валиден датум: 22 ноември 2023 - 28 ноември 2023 година
 • купони законик: Автоматски се применува
Добијте го овој договор за Udemy

Најчесто поставувани прашања

Што се црниот петок и сајбер понеделникот?

Црниот петок е петок веднаш по празникот Денот на благодарноста во САД, а Сајбер понеделник е понеделник веднаш по црниот петок. И двете се годишни настани за продажба каде тактните купувачи можат да земат зделки со попуст и да заштедат многу пари во пресрет на Божиќ.

Кога е црниот петок и сајбер понеделникот во 2023 година?

Црниот петок официјално започнува во петокот по Денот на благодарноста (во петок, 24 ноември оваа година) и трае до Сајбер понеделник (понеделник, 27 ноември 2023 година).

Како да ги добијам најдобрите зделки за Black Friday и Cyber ​​Monday?

Правењето сопствено истражување однапред навистина помага. Знајте што сакате и знајте што можете да си дозволите да потрошите и не купувајте предоцна како потоа Црн петок и сајбер понеделник зделките ќе завршат.

Колку долго трае црниот петок?

Црниот петок е денот по Денот на благодарноста, кога ќе можете да се зграпчите со понуди за сè, од електроника до облека. Официјалното време за почеток е 12:01 часот во петок наутро, но многу компании ја започнуваат својата продажба рано во четврток навечер. Зделките обично траат до Сајбер понеделник, кој е понеделник по Денот на благодарноста.

Дали е WordPress Зделки за црниот петок што вреди да се чека?

Да, WordPress Зделките на црниот петок често се сметаат за вредни за чекање бидејќи обезбедуваат значителни попусти на производи и услуги кои инаку се полни цени. Одлично време е да инвестирате во врвни теми, приклучоци или дури и услуги за хостирање.

Попусти за црн петок од 2023 година - завршете

Зделките од онлајн бизнисите честопати се дури и подобри од зделките што ги нудат продавниците со тули и малтер. Овде, ќе најдете зделки со до 90% попуст од редовната цена. Плус, не треба да се грижите за гужвите, може да ги добиете овие зделки без да чекате во ред.

Она што е уште подобро е што ако платите за долг договор, можете заклучете го тој договор за годините што доаѓаат. Тоа е она што го правам. Сè уште добивам неверојатен договор за црниот петок Алатки за оптимизација на Mangools што го купив пред три години!

Црниот петок и сајбер понеделникот продолжуваат да бидат главни продажни настани за трговците на мало, како на интернет, така и на тули.

Според Национална федерација на мало, во 2022 година, црниот петок забележа највисока активност за купување во продавниците во САД, привлекувајќи 72.9 милиони клиенти, што е скоро 15% зголемување од 2021 година.

Главниот тренд за минатата година беше тоа што имаше повеќе рана продажба од кога било досега (фактор што придонесува за тоа зошто BF и CM беа намалени во однос на претходната година.) Можеме да очекуваме дека овој тренд ќе продолжи и оваа година, дека Црниот петок ќе започне порано, а ќе заврши подоцна.

Тоа значи дека оваа 2023 година WordPress Црн петок зделки, ќе има уште поголема продажба и подобри попусти!

Треба да ја проверите и нашата колекција на Црн петок / Сајбер понеделник за 2023 година веб хостинг, градител на веб-страници, VPN, и облак складирање зделки.

Почетна » 2023 зделки за црниот петок

Останете информирани! Придружете се на нашиот билтен
Претплатете се сега и добијте бесплатен пристап до водичи, алатки и ресурси само за претплатници.
Можете да се откажете во секое време. Вашите податоци се безбедни.
Останете информирани! Придружете се на нашиот билтен
Претплатете се сега и добијте бесплатен пристап до водичи, алатки и ресурси само за претплатници.
Можете да се откажете во секое време. Вашите податоци се безбедни.
О, Snap!
Црниот петок заврши. За жал, нашите понуди за Црн петок дојдоа и поминаа.
О, Snap!
Црниот петок заврши. За жал, нашите понуди за Црн петок дојдоа и поминаа.
Споделете на...